Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időm lenne?

Mennyi időm lenne?

Figyelt kérdés
Ha masszív alkoholizmusba kezdenék, és minden nap meginnék mellé legalább 4-5 emergiaitalt és láncdohányoznék is, akkor mennyi időm lenne kipurcanásig?

2023. júl. 16. 07:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár nem lenne olcsó "mulatság" de feltételezzük hogy képes vagyok kivitelezni
2023. júl. 16. 07:48
 2/7 A kérdező kommentje:
20/
2023. júl. 16. 07:48
 3/7 A kérdező kommentje:
20/F
2023. júl. 16. 07:48
 4/7 anonim válasza:
100%
50-60 éves korodig simán de az biztos hogy már jóval előtte tönkremegy a tüdőd és a veséid is. Illetve az energiaitalok a szívednek sem tesznek jót tehát igazából majdnem minden létfontosságú szervedet gajra vágnád. Persze mindenkinél más, hogy ki meddig bírja ezeknek a káros dolgoknak a fogyasztását, de szinte lehetetlen hogy több évtized káros függőség után valaki súlyosabb betegségek nélkül megússza.
2023. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lesz pénzed energiaitalokra. Én is így kezdtem de sokszor már cigire sincs és minden melóhelyről kirúgnak mert álladóan iszom. Alig tudom előteremteni a pénzt a napi 8-10 liter sörre meg a dohányra is.
2023. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja amúggy én 39 vagyok most és én is 19 évesen kezdtem. Szóval van időd ha szerencsés vagy :)
2023. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem, inkább utazásra, élményekre költeném, mint mérgekre.
2023. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!