Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetem el a hegeket?

Anonymous577379 kérdése:

Hogyan tüntethetem el a hegeket?

Figyelt kérdés

Nyugodtan nevezz hülyének és add ki magadból a dühöt amit ez a kérdés keltett benned.

De. Az igazság az hogy igen ugyan magamnak okoztam ezeket, nagyon is meg volt rá az okom. Az hogy mi nem igazán tartozik senkire. A lényeg hogy többszörösen vágtam 17-18 évesen úgy szét magam hogy alig tudtak összerakni. Azóta eltelt 3 év és a hegek kicsit sem múltak el. Óriási csík szerű rózsaszín dudorokkal van tele az egész testem. Teljesen ellehetetleníti az életem. Hiába vagyok mostmár teljesen egészséges mindenki csak a sebeket látja bennem.

Nagyon szeretnék megszabadulni tőlük hogy teljes életet élhessek. Tud bárki valami módszert arra hogy legalább ha a ronda puklik nem is tűnnek el, el tudjam halványítani őket? Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki értelmes választ, esetleg tippeket ad.

21/L



2023. júl. 18. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy bőrgyógyászt.
2023. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A ronda rózsaszín puklik kelloidos hegek. Azzal semmit nem lehet kezdeni, mert olyan a bőröd, hogy így "gyógyul" De a legszakszerűbbet úgyis orvos fogja megmondani.
2023. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez van, csináltad, vállald fel.
2023. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész lehet, hogy tud segíteni. Amikor ő vág és szakszerűen illeszti a bőrrészeket, akkor a heg kevésbé húzódik és szebben gyógyul. Kencéket is javasolhat, habár azoktól kevesebbet várnék.
2023. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első mondatod alapján inkább pszichológust ajánlok. Kevés kérdés van, ami már akkor támad, amikor nem is válaszoltam semmit.


Egyébként vannak krémek, amelyek segítenek halványítani, pl.: [link]

De szakember, plasztikai sebész nyilván hatékonyabb.

2023. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Plasztikai sebész, de valószínűleg ott is fog heg látszódni, csak nem olyan durván.


A férjemnek egy baleset miatt van egy nagyon csúnya heg a hátán, neki azt mondták, hogy bőrátültetéssel lehetne eltüntetni, de akkor a combján is lenne heg, plusz az is látszana, amit eltűntetnek, csak máshogy. Egészséges, sima felületet te sem fogsz kapni.


Ja és csak magánúton vállalták volna, azt mondták az állami bőrgyógyászaton, hogy esztétikai probléma, nem támogatja a tb.

2023. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!