Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A boltban vernek át, vagy a...

A boltban vernek át, vagy a neten ennyire olcsó a kontaktlencse? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Eddig üzletben vettem a lencsémet, és úgy adták, hogy három havi adagot, azaz két dobozt, amiben összesen hat darab lencse volt.

Most nézegettem webshopokban, és ugyanabból a lencséből a havi adag egy doboz, azaz három darab. Ezek szerint a negyedéves adagnak nem három doboznak kéne lennie a boltban?

Ráadásul amit ott vettem, folyadékkal együtt húszezer-akárhány forint volt, itt meg megkapnám egy tízesért. Nem értem.


2010. okt. 14. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a netten olcsobbak, talan a szallitasi kltg. es az

uzleti kltg. miatt,

mivel azert egy uzletet fenn kell tartani, tehat ott is rezsi stb. fizetni kell havonta.

2010. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt sem értem, hogy ha a neten egyhavi adagként egy 3 db lencsét tartalmazó doboz van feltüntetve, akkor a boltban hogy adhatnak három havi adagként csak 2 dobozzal??
2010. okt. 14. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet 6db-osat és 3db-osat is venni. Én pl. a 6osat szoktam. Amúgy igen, a havit 3 db-al árulják, azért, mert mivel negyed évre veszed, ahhoz kell összesen 6db lencse. Na már most, ha neked a két szemed nem ugyanolyan dioptriájú, akkor úgy adják, hogy pl. 1 doboz(3db) -0,5-ös és 1doboz -075-ös. De ha egyforma akkor ált. van 6os kiszerelésű is. Remélem érthető volt.

Amúgy én is netről rendelem. Mikor elsőnek láttam az árakat akkor elbizonytalanodtam egy kicsit, hogy ezek tényleg ugyanolyan lencsék? :D Harmad annyiba kerülnek, mint az optikában anno vettem. Kipróbáltam és semmi különbség (kivéve az árat). Már lassan 4 éve netről rendelek.

2010. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor most kipróbálom, és rendelek egy ugyanolyat, amit eddig boltban vettem. :)
2010. okt. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!