Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kábítószer akkor is káros...

A kábítószer akkor is káros az egészségre hogy ha csak pár hetente fogyasztja az ember?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Pont, mint az autóbaleset.
2023. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 ????
2023. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zcom09 ***** válasza:
100%
A kábítóazer? Végül is nem mintha több mint egyféle létezne.
2023. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer is lehet belőle baj, bele is lehet halni. Nem biztonságos.
2023. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Rövid vagy hosszù tàvù fogyasztàsa mindenképpen kàros! Jobban teszed, ha nem élsz ilyesmivel, mert belàthatattlan következményei lehetnek!
2023. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túladagolod, könnyen belehalhatsz, akárcsak az energiaitalba vagy a fekete kávéba.
2023. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6

Kivéve ha pl fű, kratom, gomba vagy lsd, de dmt vagy meszkalin is lehet a látnokzsályán át - ezekbe egyikbe se halsz bele túladagolás után 😃

2023. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7, csak évekre visszamenő traumát okoz, a folytonos emlékképek amik feltörnek, pánikrohamok, önkontroll hiánya, démoni megszállás. Valóban nem veszélyes. Nem mindenki hiper makulátlan, olyat hozhat fel hogy belereccsen az élete és örül ha valahogy kimászik belőle.
2023. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz #8 de ő azt írta hogy "könnyen belehalhatsz". Hát azért nem olyan könnyen. Nem kell minden drogot egy kalap alá tenni.
2023. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szorongásos zavaraim lettek a fűtől. Ha visszamehetnék az időben, nem próbálnám ki másodjára (első alkalommal túlszívtam magam és kellemetlen volt), csak barátok, ismerősök mondták hogy másodjára jobb lesz, utána kezdtem el rendszeresen használni (kb 2 hetente/ hétvégente). Nyilván hajlamtól függ kiből mit hoz ki, de szerintem nem éri meg vele szórakozni, inkább igyál meg két fröccsöt hétvégén, attól bajod nem lesz. Többit nem próbáltam, de a kannabisznál csak durvábbak vannak, amiket túl lehet adagolni és veszélyesek, úgyhogy azokat kifejezetten kerüld.
2023. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!