Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorító érzés a bal oldalamon...

Szorító érzés a bal oldalamon a mellem alatt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már hogy néha amolyan kellemetlen szorító érzést érzek bal oldalon a bal mellem környékén. Ez olyan elnehezedő érzéssel jár. Vérnyomásom, pulzusom teljesen rendben van. Kb. 4 hónapja voltam kardiologusnal teljesen jó a szív uh-m qz Ekg-m. Az orvos szerint nem volt baj a szívemmel. Nem ezen okból kifolyólag voltam ott, hanem nehézlégzés miatt. Esetleges infarktus esetén a vérnyomás is magas? Vagy nem feltétlen? Köszönöm!

2023. júl. 21. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
25 éves ffi
2023. júl. 21. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Most elsőre az angina pectoris jutott eszembe, de azt mondod voltál vele kardiológusnál, aki megnézte. Ez a néha milyen gyakoriságot takar? A vérnyomás alapján nem lehet megítélni hogy infarktus van-e vagy sem, a pulzus viszont szapora. Pánikrohamod szokott-e lenni, stresszesebb időszak, szorongás?
2023. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pánikbeteg vagyok. Nem túl gyakori. Illetve van amikor 1 hétem 2x is előfordul de van amikor több hétig/hónapig nem.


A pulzusom a szokásos 80 körüli.

2023. júl. 21. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján okozhatja a szorongásod is, próbáld csökkenteni a stresszt és nyugalmas időszakban valószínűleg nem lesz ez az érzet sem. Mindenképpen megoldást kellene találni a pánikbetegségre.
2023. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!