Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg kiüthettem volna magam?

Tényleg kiüthettem volna magam?

Figyelt kérdés
Szóval az volt hogy egyik este sok alkoholt fogyasztottam, elaludtam es rá egy órára arra keltem, hogy görcsölök, megjött (tudni kell nekem mindig nagyon durván görcsöl a hasam mikor megjön) és felkeltem még éreztem hogy szédülök és van bennem alkohol, rendbe tettem magam aztán annyira fájt hogy muszáj voltam bevenni 1 fájdalomcsillapítót és 2 görcsoldót. Aztán egésznapot végig aludtam. kb 2 óra telt el az utolsó ivászat és a gyógyszer bevétele között. Ismerőseim azt mondták leállhatott volna szívem is vagy valami szóval ilyet ne csináljak még egyszer, igaz ez?
2023. júl. 24. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Pálinkát ittam egyébként, elég sokat.
2023. júl. 24. 23:21
 2/9 anonim válasza:
20%
Hát nem igazán szabad italra gyógyszer bevenni. 2 óra nagyon nem elégséges egy komoly berúgásnál ahhoz, hogy tisztulj.
2023. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy nem lett semmi bajom, kíváncsiságból kérdezem, hogy tényleg kiüthettem volna-e magam teljesen, mert akkor nagyon örülök, hogy élek basszus :D
2023. júl. 24. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meghalhatsz ha "szerencséd" van. Bármi megtörténhet. Valaki a hányásába fulladt bele.
2023. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Durva, nem gondoltam bele, de muszáj volt enyhítenem a menstruációs görcseim.
2023. júl. 24. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem pasi miatt ütötted ki magad?
2023. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj nem dehogy:D Iszogattunk pár baráttal, aztán reggelre megjött éd nagyon fájt meg minden bajom volt ezért vettem be gyógyszert, de nem számoltam abba a helyzetbe azzal, hogy egésznap kidőlök és végig alszom a napot, vagy rosszabbik esetbe nem kelek fel
2023. júl. 24. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Hát máskor figyelj oda, nagy eséllyel nem halsz bele, de ha sokat iszol, ki tudja milyen komplikációk lépnek fel. Akár légzésbénulás vagy bármi.
2023. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Vény nélküli fájdalomcsillapítókat/görcsoldókat nyugodtan beszedhetsz mert nem lépnek interakcióba az itallal. Nyugtatókat (pl benzodiazepin)vagy olyanokat nem szabad keverni a piával aminél kifejezetten rá van írva.
2023. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!