Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy tudom itt nem mindenki doki de szeretnék kicsit megnyugodni vagy ha valaki hasonló helyzetben volt tanácsot kérni.

Röviden december óta kb 97 kilómról 50-re fogytam úgy, hogy nem fogyóztam ugyanúgy ettem mint addig, ismerőseim meg is jegyezték mennyit leadtam. Őszintén engem nem zavart sőt de pár napja viszont voltam háziorvosnál nem is a saját ügyemben ,meglátott és behívott. Megkérdezte mi van velem, hogy ennyit fogytam fogyózom? Mondtam, hogy nem egyszerűen ez csak úgy lement. Elküldött vérvételre az eredmény alapján tízszerese a gyulladás a szervezetemben így jöbőhéten további vizsgálatokra kell majd mennem azt mondta, de még nem mondta mik lesznek azok hétfőn megyek megint hozzá.

Tudni kell, hogy inzulinrezisztens vagyok és pcos beteg valamint szívritmus zavarom van gyerekkorom óta.

De most nem érzem betegnek magam egyáltalán, sajnos ő daganatra gyanakszik persze ezt nagyon finoman adta elő.

Esetleg aki hasonló helyzetben volt gyorsan fogyott stb magas gyulladás a vérben, mi volt neki a probléma?



2023. júl. 25. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pajzsmirigy túlműködés jutott eszembe az okozhat hirtelen fogyást. Jobbulást!
2023. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1

A pajzsmirigy értékem rendben van, de ki tudja. Köszönöm.

2023. júl. 25. 15:32
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Mellékvese kifáradás lehet a háttérben.
2023. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy problémàra utal az, hogy ennyit fogytàl. Épp most mûtôtték ki a pazsmirigyét egy baràtnômnek, sokat fogyott és ràkos volt a pazsmirigye. Még idôben kioperàltàk!
2023. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem pajzsmirigy és nem is mellékvese.

Találtak a nyakamban egy nyirokcsomó duzzanatot évek óta ott van én nem foglalkoztam vele mert nem fájt de a napokban hatalmas lett. Vettek belőle pénteken mintát,most megsürgetik az eredményt.

2023. júl. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!