Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hűtőben nem tárolható gyógysze...

Hűtőben nem tárolható gyógyszerrel milesz ha hűtőbe rakom?

Figyelt kérdés
Tobradex szemcsepp...
2023. júl. 28. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván tönkremegy, veszít az állagából, pl. kristályosodik,

és sérülést okozhat.

2023. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Tönkre megy idő előtt.
2023. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Megsértődik.
2023. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem orvos mondta mert kerdeztem nyaron 38 fok van kint, bent meg 35. A gyogyszerre az van irva max 25 fok. Most mi legyen, azt mondta tegyem a hutobe. Be is tettem, szedem is, semmi bajuk.


Ha kulon ra van irva hogy hutoben nem tarolhato, akkor nem szabad. Bar akkor nemtom hol lehet... akkor tenyleg venni legkondit lol... magasabb homerseklettol fugg vagy nem? Mert nekem van olyan gyogyszerem ami fuggetlen.

2023. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De oszinten az esetek nagy reszeben total nincs ugy ahogy a betegtajekoztato irja peldaul.


Pl. Az en tajekoztatomra ra van irva hogy MAOI szedese utan csak 2 het mulva lehet szedni stimulanst. Az en dokim mit csinalt? MAOI-t meg stimulanst irt fel egyszerre hogy szedjem. Bajom? Semmi.


Stimulansra ra van irva hogy hirtelen halal mint mellekhatas. Mondom jovan akkor egyszer meg kell halni. Azota is elek.


Ezek mind arra mennek hogy jogilag vedjek magukat a forgalmazok, nem a betegek erdeke. A betegek erdeke az a Nagyon gyakori meg gyakori resz talan meg persze az is a forgalmazo jogi profitja.

2023. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hűtőbe tettem Tobradexet is és a többi szemcseppemet is, mert jóval 25 felett volt a szobákban, nem lett semmi bajuk, a műkönnyem is ott tartom, kenőcsöket is.
2023. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szemcseppeket lehet hűteni ésszerű keretek között.
2023. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!