Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is szereti visszatartani...

Más is szereti visszatartani a pisit? Mi az amig max visszalehet? Vagy aki szokta mi szokott a max lenni amíg lehet tartani?

Figyelt kérdés

Csak mert én szoktam tartogatni, de van h nem bírom tovább így néha bepisilésig tartom!


Pl: tegnap este úgy gondoltam még a zuhanyzás kibírom bár már rettenetesen feszített és a víz hatására odapisiltam nem bírtam.


Vagy volt h sétáltam kutyával a városba és annyira kellett már h lekellett szólnom a buszról mielött hazaértem volna és beugrani a bokorban mert másképp bepisiltem volna.


De volt hogy éjszaka nem akartam felkelni kimenni mikor este egy fél dinnyét ettem és visszaaludtam pedig éreztem majd szétt robbanok reggel is úgy ébredtem de bementem úgy a munkahelyemre ahol nem lehet kimenni de a főnökkel beszéltem és látta rajtam h nagyon fogom a hasam kérdezte mi a baj,baj van mondtam nem csak görcsölök kimenetek mosdóba női dolog miatt és kiebgedett, de nem azért mentem hanem pisilni csak azt nem akartam mondani de nem enged ki bepisilek az is biztos.



2023. aug. 3. 13:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha sokszor visszatartjuk a vizeletet, akkor hosszú távon a medencefenék és a gátizomzat izmait gyengítjük meg, ez pedig vizelettartási problémákhoz, azaz inkontinenciához is vezethet. A pangó vizelet jó táptalaj a mikroorganizmusoknak is, és így a fertőző betegségeknek. Ha egészségügyi problémákat akarsz magadnak, ahhoz ez egy jó hobbi.
2023. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
45%
ismet kiirom, addig tartom ameddig be. nem. hugyozok. kesz
2023. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1 pedig ez jó szórakozás

2 ugye te is élvezed!!!?

2023. aug. 3. 14:35
 4/38 anonim ***** válasza:
35%
en azt elvezem amikor a fejem huzom a zacskot es addig fullasztom magam ameddig a labam nem kezd remegni az oxigen hianytol
2023. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális pszichés bajod van 4. Válaszoló
2023. aug. 3. 17:13
 6/38 erogeen ***** válasza:
100%

Én is sokszor tartogatom a végsőkig. Tetmészetes, hogy néha becsurog.Nagyon felizgat, ha látok egy nőt, akinek nagyon kell.

Fiú vagyok.

2023. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok és imádom tartogatni!
2023. aug. 3. 20:26
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 24 óra a rekordom. Egyik nap pisiltem délben, aztán este kellett már, de álmos voltam és elaludtam. Másnap reggel már nagyon kellett, de nem mentem, kibírtam délig, de az utolsó 1.5 órában már nagyon nagyon feszült. Nagyon jól esett utánna végre pisilni.😅Akkor a 24 óra alatt max 3 litert ittam.

Ha egyszerre megiszok 1.5-2 litert, hogy nagyon kelljen, akkor miután megittam azután 1 órával már kell, 1.5-2 óra múlva már nagyon kell, feszül. Ha egyszerre iszok annyit akkor kb 3-3.5 óráig bírom. Nekem így ez a max.😁

2023. aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#8. Válaszoló tetszik a válaszod írtam privárba.
2023. aug. 5. 23:53
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
És tudtok is utána pisilni? Amikor eljutottam slozira, nekem elkezdett csorogni és megállt félúton. Még kellett volna, de nem jött több. Utána visszajárkáltam slozira, de akkor sem pisiltem. Nem jött semmi, de slozin kívül éreztem hogy nagyon kell. Ijesztő volt nagyon.
2023. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!