Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akármit eszek fáj a hasam mitől?

Akármit eszek fáj a hasam mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már lassan egy hete szenvedek. Bármit eszek legyen az egy kis csoki étel bármi, rá kis időre nagyon fáj a hasam. Eddig azt hittem hogy biztos valami járvány vagy valami de nem. Olyan érzés mintha hasmenésem lenne de nem. Reggel nem kell ébresztő mert ébreszt a hasam olyan fájdalommal mintha szakítják szét a hasam. Valaki tapasztalt ehez hasonlót, és mi volt a probléma? Mennyire sürgős az orvos ebben az estben?
2023. aug. 11. 17:12
 1/4 hosszúhajú ***** válasza:
anyámnak van ilyen. de most már annyit kínlódott hogy elment dokihoz. mivel semmit nem evett - majdnem - hetekig, erősítő italt kapott, amit szintén nem bírt, így erősítő injekciót kap, mert marhára lefogyott. ha felerősödik, megy majd vérvételre hogy megnézzék mi okozza. addig kapott még gyógyszert is, amit szed, így valamivel többet eszik mint a semmi.
2023. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mielőbb fordulj orvoshoz, szerintem. Lehet ételintolerancia, gyulladás, vakbélgyulladás, fekély, bármi.
2023. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond (ápolónő vagyok), hogy a hasfájás egy olyan tünet, amelynek tényleg nagyon sok oka lehet, és ezek az okok általában nem a bagatell kategóriába tartoznak. Mindenképpen el kell menni kivizsgálásra.Addig is érdemes lenne megpróbálkozni probiotikummal, pl. Normaflor, de van egy viszonylag újnak számító, gyerekeknek veszik, de állítólag tényleg nagyon jó, a nevét nem tudom, de anyatej alapú probiotikum, így is lehet kérni a gyógyszertárban. Mondjuk állítólag nagyon drága, tavaly mikor hallottam róla, akkor volt több mint ötezer forint.
2023. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. aug. 12. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!