Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet a fülműtét?

Mennyibe kerülhet a fülműtét?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nagyon elállóak a füleim és zavar csúfolnak. 14 éves vagyok és annyit szetnék megtudni ,hogy mennyibe kerülne a megműttetése?
2010. okt. 15. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

én öt éve csináltattam meg , akkor volt 180 ezer !

de orvosonként változik ...

én azt tanácsolom neked, hogy úgy válasz plasztikai sebészt, hogy előtte ismerőstől kérj tanácsot, aki már volt annál az orvosnál vmilyen beavatkozáson és meg is volt nagyon elégedve !!!

2010. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
150körül. és gyönyörű lesz. *.*
2010. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én megértelek:D kb 4 éve műtöttek meg és azt hiszem 120-130ezer forint körül volt de ez tényleg orvosonként változó:D ha gondolod írj privit ha vmit még szeretné tudni a műtétről:D

18 l

2010. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 170 ezer volt, de Pesten 140-ért megcsinálja egy profi orvos, akivel eddig mindenki meg van elégedve. Ha tudok segíteni, írj privit.
2011. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!