Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettetek észre egészségügyi...

Vettetek észre egészségügyi változásokat mióta olyan emberrel vagytok együtt aki be van oltva?

Figyelt kérdés
A kérdésem olyan emberekhez szól akik normálisan le tudják írni a válaszát, semmilyen féle trágárkodás nélkül.Éreztetek e bármi változást? Hogyan viszonyultál először hozzá hogy be van oltva?

2023. aug. 13. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Mi ellen? 🥲
2023. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy maradt ki.😂😂Covid vakcina.
2023. aug. 13. 19:13
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Gyakrabban betegek. Mondjuk engem ez nem zavarna, ha nem mindig akkor tennék, amikor épp találkoznánk.
2023. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Féltettem, meg félek is, hogy okoz e valamit hosszútávon nála.
2023. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Az érdekelne hogy ti (akik nem vagytok beoltva)nálatok megnőtt e a betegségek száma amióta egy oltottal vagytok együtt.
2023. aug. 13. 19:28
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen változást nem vettem észre. A betegeskedő rokonaim továbbra is betegeskedők, aki meg eddig se volt az, az azóta se. Én magam, míg maszkot kellett hordani, alig voltam beteg, azóta meg kb annyit, mint az egész járvány előtt. Aki viszont a covidon esett át, még mielőtt beoltathatta volna magát, neki sajnos magasvérnyomás és cukorbetegség maradt vissza, plusz kihullott a fele haja, de az már kezd visszanőni.
2023. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan úgy véled, egy oltott ember olyan kisugárzással él, hogy a vele együtt élőt megbetegíti?
2023. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Komolytalan vagy. Gyerekes és svihák.
2023. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem történt semmi változás. A szüleim jól vannak ugyanúgy az oltás után is, és én is ugyanúgy jól vagyok oltatlanul.

Ez csak egy védőoltás, nem urán.

2023. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ha az lennék se arra fognám. Azért ennyire nem vagyok fanatikus. Mivel többen kaptak legalább 2 oltást, mint amennyien egyet sem, a nagy számok törvénye alapján minden oltatlan együtt van legalább egy oltottal legalább a munkahelyén napi 8 órában. Az elméleted szerint tehát minden oltott és minden oltatlan többet beteg, ami azért erős túlzás.

#3

2023. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!