Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egy csontkovácsnál?...

Milyen egy csontkovácsnál? Pár nap múlva megyek hozzá életemben először és nagyon félek.

Figyelt kérdés
Több mint egy éve kegyetlenül fáj a derekam már sokszor a sírás kerülget. Nagyon nehezen kelek ki az ágyból, indulok el néha még levegőt venni is fáj. Van amikor jó van amikor kegyetlen. Voltam kórházba ahol azt mondták el van csúszva 2 csigolyám ezért felvettem egy kezelést és gyógytornára jártam amik sajnos nem segítettek. Kaptam merevítőt meg gyógyszert. Több ismerősöm tanácsolta hogy menjek el csontkovácshoz mert sokkal jobb lesz. Hirtelen felindulásból kértem is időpontot de most nagyon bánom. Belegondolok hogy sokszor levegőt venni is fáj félek hogy ott maradok az asztalon a fájdalomtól. Volt valaki derékbecsípődéssel vagy gerincproblémával csontkovácsnál? Mennyire vészes a fájdalom? (Jó szakemberhez megyek sokan dicsérik nagyon sok vendége van érti a dolgát) Nagyon félek, hogy esetleg lebénulok vagy valami történik aminek nem kéne. Szerintetek mondjam le inkább az időpontom vagy próbáljam meg?

2023. aug. 16. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hm. Ha ilyen félelmeid vannak, akkor inkább manuálterápiára kéne menned. Ezt a cikket olvasd el.


[link]

2023. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Nekem ilyen erős fájdalmaim nem voltak, a masszőröm tanácsolta, hogy menjek el. De nem is fostam így tőle.

Nézd, te döntsd el, hogy továbbra is szenvedni szeretnél, vagy a megoldást keresed.

2023. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne menjen csontkovácshoz, sokat ronthat rajta. Senkinek nem kellene ilyen helyre menni.
2023. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem töretném el a gerincemet.Volt akinek a nyakát tette helyre,belehalt.
2023. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Ezt látom utolsó esélynek a kórházban kapott kezelés sem segített és a gyógytorna se nagyon. Nem akarok tovább szenvedni ha nem muszáj.
2023. aug. 16. 10:36
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Igen ezektől is félek de ha az ember jó szakembert választ az nem töri el semmi csontját. Különben nem járnának csontkovácshoz ennyien és nem ajánlanák.
2023. aug. 16. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Amit 4-es ír, az baromság.

Jogállamban élünk, ha valaki megöl vagy nyomorékká tesz egy másik embert, azt börtönbe csukják. Ezt nem lehet elsumákolni, mint mondjuk azt, hogy nem vették észre a daganatot a CT-felvételen.

Ki olvasott a bulvársajtóban olyan történetet, hogy Magyarországon csontkovácsot megvádoltak ilyennel????


Az, hogy a világ másik végén ellenőrizetlen helyen mi történhet meg egy emberrel, azt meg ne keverjük ide.

2023. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Örülj, ha nem lesz ott rosszabb. Áltudomány.
2023. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjon meg senki, de kifejezetten olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi akik jártak már csontkovácsnál és van tapsztalatuk hogy nekik milyen volt mennyire volt fájdalmas azon a területen ami alapból fáj. Akik mindenféle tapasztalat vagy hozzáértés nélkül baromságokat írnak azok inkább tartsák meg maguknak.
2023. aug. 17. 01:33
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert aki nem volt, az csak baromságot írhat?
2023. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!