Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől csorog rólam folyton a víz?

Mitől csorog rólam folyton a víz?

Figyelt kérdés
8-10 kg felesleg van rajtam, ezen kívül a leleteim rendben vannak. Mégis patakokban folyik rólam a víz,főleg az arcomról. Rettentően kellemetlen, mert így nincs az a smink ami meg marad rajtam, főleg nyáron és hat szeretem sminkelni magam, legalább az alap sminkkel, külömben ramatyúl nézek ki. Tapasztal valaki hasonlót? És talált rá megoldást?

2023. aug. 17. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
rolam is, lehet .. hogy a -20 fok miatt? EMOs vagyok, sminkelem magam en is es reggelre osszehanyom magam mert hogy nezek mar ki.
2023. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez akkor sem normális. Komolyan mondom brutál ömlik a víz az arcomról mintha szembe öntöttek volna
2023. aug. 17. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szíved és a vérnyomásod rendben van?
2023. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vernyomas mekkora? Fejed faj? Mellkasodnal mit erzel Hatad/nyakad/vallad/karod faj?
2023. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigyet neztek?
2023. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiperhidrózis, szorongás?
2023. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem mivel az a fo baja, hogy a smink nem marad meg es nem egeszsegugyi panikrohamja van, ezert valami buliba keszulhet de izzad.
2023. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, vérnyomás, vércukor?
2023. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok mint te, de én csak reggel.. Így érek be a munkahelyemre.. Télen mínusz 10 fokban is, tehát nálam nem időjárásfüggő és 20 éve ez van.


Mikor beerek és leulok, utána megszunik és többet nem jön elő, csak másnap reggel ugyanúgy.


Akkor is, ha kint 2 fok van, én pedig 5 perccel előtte szálltam ki a zuhany alól és szárítottam hajat. Elkepeszto. Nem tudom mi az oka.

2023. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9# nálam is ugyan ez van minden indulásnál, bárhova is megyek ömlik a víz rólam. Télen nem ilyen szinten, de akkor is érzem hogy fő a fejem.

A vérnyomásom normális, néha alacsony, pajzsmirigy állítólag rendben, terhességi cukrom volt azóta jarok kontrollra fél évente, de állítólag az is rendben.

Lehetséges szorongás, pánik miatt?

2023. aug. 18. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!