Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olajos thai és svéd masszázs...

Olajos thai és svéd masszázs során mely testrészeket szokták masszírozni?

Figyelt kérdés

Voltam már olajos thai masszázson de nem vagyok túl tapasztalt ezért nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb helyre mentem. Kétszer voltam ugyan azon a helyen; először a teljes láb, a comb felső részéig, a teljes kar, hát-, váll-, nyak- és fejmasszázs volt, de pl. mellkas és has nem. Második alkalommal volt mellkas és hasmasszázs is. Talpmasszázst eddig egyetlen esetben sem kaptam. Lehet azért mert "csak" 60 percesre mentem?

Svéd masszázson még nem voltam.Ezért is érdekelne. Ezt egyébként van olyan hatékony, mint egy olajos thai masszázs?

Az igazság az, hogy ülőmunkát végzek. A hátam, a vállam és a derekam egész jól bírja viszont a fenék vagy felső comb tájékán (nem tudom pontosan honnan ered a fájdalom) elég éles izomfájdalmat érzek néha. Ez leginkább akkor van ha leülök vagy felállok. A székemet cseréltem, próbáltam használni párnát és igyekszem a mozgásra figyelni de így is kb. 10 órát töltök egy nap ülve.

Ezért szeretnék egy olyan masszázst, ami erre a területre IS koncentrál. Tehát olyan teljes test, ahol ott is megmasszíroznak. A thai lányok (amennyire meg tudom ítélni) eddig ügyesek voltak viszont velük egyáltalán nem lehetett kommunikálni mert magyarul egyáltalán nem beszéltek, angolul pedig úgy, hogy azt hittem én nem tudok angolul.

Mindenesetre arra jöttem rá, hogy pillanatnyilag a heti 1 masszázsra szükségem van és a 60 perc nem elég. Legközelebb 90 percre megyek akárhova is megyek.

Az, hogy hol masszíroznak egyébként masszőrönként eltérő? Vagy ez most szimpátia kérdése?

36/F ha ez számít.



2023. aug. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen àtmaszirozzàk a testedet, mindenhol. Csak kérned kell!
2023. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DNTSPRD válasza:
47%
Kevés masszőr vállal fenék masszázst is mertfélnek hogy sexuális igények miatt kérné a vendég, de van egy két hely ahol normálisan végzik azt is sőt van aho lehet kérni külön popsi masszázst, ha nem zavar hogy pasi a masszőr tudom ajánlani magamat is, ha szegedi vagy.
2023. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!