Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zárt komedók eltüntetéséhez...

Zárt komedók eltüntetéséhez valamilyen hatékony módszer?

Figyelt kérdés

Hiába nyomja ki a kozmetikus, 1 héten belül újratermelődnek a kis fehér puklik az arcomon. Illetve semmilyen eddig használt százféle hámlasztó és arckrém, tonik sem segített. Évek óta járok bőrgyógyászokhoz és egyiksem tudott rajtam segíteni.

Létezik erre bármilyen kezelés hogy megszabaduljak a zárt komedóktól?

Létezik olyan kezelés, vagy készítmény, ami leszárítja a kis fehér puklikat az arcomról?

Egészségügyi problémám nincs, kivizsgáltattam magamat.

De az arcbőröm egyszerre zsíros és száraz és tele van apró fehér komedókkal, illetve fekete komedókkal is,a feketéktől nagyjából sikerült megszabadulnom, de a fehér komedóktól soha. :(

31/N



2023. aug. 29. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel kell szakítani a tetejét és kinyomni a tartalmat (faggyú).
2023. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kozmetikusok ezt szokták csinálni, de 1 hét után mindig újratermelődnek a puklik.:(
2023. aug. 29. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy jó felépített arcápolási rutin. Nekem a kémiai hámlasztók, niacinamid használata hosszútávon teljesen megoldotta a problémát.

Ez a videó jól összefoglalja : https://www.youtube.com/watch?v=ZP3QoiFGVoI&t=868s

2023. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!