Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kristályt használt egy rokonom...

Kristályt használt egy rokonom.Hogy pontosítsak,azt lehet tudni,hogy alufóliát tèp,arra rászór valamit,ès egy golyóstoll külső burkolata segítségével beszívja. Többi lent?

Figyelt kérdés

Elèggè legalja cuccnak tűnik.

Jól gondolom?

Mennyi idő rászokni? Ugyanis neki ez volt az első.Azt mondta többè soha.Hihetek neki?

Viszont a faluban sok csonttá fogyott, motivációt vesztett roncs èl.Furán viselkednek,valaki szagokat èrez, valaki csak áll egy helyen ès bámul ki a fejéből.Nagyon ijesztő.

Ő is olyan lesz?Mennyi idő,mire megváltozik? Nagyon aggódom èrte.

Azt tudom,neki az vonzó,hogy a kristályosok mind soványak,de csaknem ezèrt ráfügg.



2023. aug. 31. 07:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

ez sajnos mind igaz, a kristály borzasztóan addiktív, ráadásul állandóan variálgatják a szerkezeti képletét, egy-két atom eltávolítása, vagy áthelyezése, tehát a molekula módosulása teljesen megváltoztathatja, és ennél fogva kiszámíthatatlanná teszi a hatását. Egyébként nem véletlenül nevezik a szegények drogjának, sajnos 3-4-500 forintokért hozzá lehet jutni, és még így is marha nagyot szakítanak rajta.

Ráadásul, ha tartósan használja, és itt most nem évekről, hanem hetekről-hónapokról van szó, az általad leírt tünetek mind jelentkezhetnek, teljesen felborítja a szervezet homeosztázisát és a központi idegrendszer működését.

2023. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
50%
Akiket én láttam, pár alkalom után úgy rákaptak, hogy az életüket is eladták érte. Csicskák lettek cigányoknál, albérletből kitették őket, melóból kirugták. Én szívtam kb 5x, de még az is sok volt. Undorító. Fogai ki fognak törni/hullani, nem fog tudni enni, crackhead lesz (semmi más nem fogja érdekelni csak hogy legyen drog),a gőzölés mindennek a legallja. Önmagában a kristály is undorító, de gőzölve szerintem 5x annyira gáz. Ha drogozni akar, és fogyni, akkor esküszöm inkább speed. Az nem okoz akkora addikciót hogy az életed is eladd érte, és nem is hullik ki tőle a fogad. Dee azért az sem ajánlatos.
2023. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Kettes!

Köszönöm a válaszod!

Szerinted hányszor kell kipróbálni,hogy végleg függő legyen egy átlagos ember?

Aggasztó,hogy cigányoktól vásárol,számomra is.Ugyanis nem hagyta abba.Az autójában alufóliát találtam.Le van fogyva,a kaját nem fogadja el,ha kínálom,èjszaka kettőkor ír pl Messenger üzenetet, tehát nem igazán alszik.Règebben mindig volt pènze,most tőlem kèr kölcsön.Egyèbkènt dolgozik, egyelőre.

Van ebből kiút?

Ha így marad,mennyi idő mire teljesen tönkremegy testileg?

Egyébként 40 èves nő.

2023. szept. 13. 17:30
 4/40 anonim ***** válasza:
Csak cigányoktól tud venni, senki más nem árul ilyet. Az a lényege az egésznek, hogy az életét is eladja érte az ember. Amúgy semmi jót nem érez tőle egy idő után. Ha már kölcsön kéreget akkor full gatya már szerintem. Mocskos nehéz lehet lejönni róla. Imádkozz hogy nem viszik el k4rvának amikor drogtartozást fog felhalmozni. És ezt a lehető legjobb indulatból mondom, én láttam mi lesz az emberekből tőle... Kirabolják egymást érte a putris c-k, magyarok nem nagyon szívják csak 1-2 akit tudtam, de azok mondom legallja 40kgra fogyott csontvázak lettek tőle akiket kiraktak az albérletből is. Esküszöm szerintem olvasd fel neki amit írtam, ha nem kap észbe neki vége. A gőzölés nem olyan amit lehet ésszel csinálni, az mindennek a legallja! Szerintem még egy kemény heroinista jobb mint egy fóliás. Azonnal álljon le vele, vagy full leamortizálja fejbe is, meg testileg is. Akik meg árulják el kell felejteni őket egy életre, épeszü ember semmilyen haszonért cserébe nem árulja azt a sz4rt! Még a legallja putrisiak is lenézik azokat akik gőzölnek.
2023. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Ja, és a hányszor kérdésre a válasz az, hogy szerintem ha pl 5 napból 5x csinálja csak egyszer, onanntól már nincs megállás.

Általába amúgy rohadt drágán adják azt az ocsmányságot, és ha már rákapott egyre kevesebbet fognak adni ugyan annyiért, ergó tényleg a nyomorba fogja vele taszítani magát.

2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a mindenre kiterjedő válaszodat!!!
2023. szept. 16. 15:14
 7/40 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit, azóta lehet tudni róla valamit? Még mindíg csinálja?
2023. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg, csinálja.

Onnan sejtem ezt, hogy èvek óta iszik.Alig várja,hogy péntek legyen, másnap meg egèsz nap fekszik kiütve.Szóval alkoholproblémái is vannak.Mostanában viszont józan szombatonkènt,èbren van már kora délelőtt,amire az utóbbi években alig volt pèlda.Rendesen meglepő,hogy èsznèl van szombat délelőtt.Ès persze szomorú,mert inkább ivott volna,ha már gyilkolni a kell saját magát, mindenáron.

Azt gondolom ivás helyett kristályozik.Sajnos összejött egy faszival,aki 10 ève kristályozik.Elèg fura dolgai vannak.De rokonom szereti.

2023. szept. 17. 05:15
 9/40 anonim ***** válasza:
Majd mesélj már még ha akad valami érdekesség, kíváncsi vagyok lejön róla vagy gatya neki.
2023. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Okè,várjuk ki mi lesz ősszel.

Aztán majd írok.

2023. szept. 18. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!