Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kézremegés megoldás?!

Paul01 kérdése:

Kézremegés megoldás?!

Figyelt kérdés
Hello.Olyan problémám lenne hogy mostanában nagyon gyakran remeg a kezem.De csak olyankor ha társaságban vagyok,már nagyon zavaró.Kezelnek magas vérnyomással, szedek rá gyógyszert, de nem attól van,csak az idegességtől..:/ Voltam orvosnál elküldött vizsgálásokra mindent megnéztek,minden rendben van igazából..Kiírt Nebilet gyógyszert,ez ilyen béta blokkoló ami valamennyit segít a dolgon de nem oldaja meg. Ezzel kapcsolatban valakinek valami tanács infó bármi? Előre is köszönöm! 31F

2023. szept. 2. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden orvosi vizsgálat negatív akkor nem lehet, hogy pszichés? Szorongás stb.
2023. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. De mi lehet erre a megoldás?!
2023. szept. 2. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2023. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter és nyugttató.
2023. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem, én is krónikus remegő vagyok. Pszichológus és pszichiáter nekem sokat segített, főleg a gyógyszerek.
2023. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!