Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől voltam ennyire rosszul?

Mitől voltam ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

3 Haverommal elmentunk tegnap eggyet fuvezni…mondtak hogy jaj de nagyon durva ez a cucc… megtekertek elszivtuk,meg mindták is a nevét(bocsanat ha rosszul irom valami ilyesmit mondtak) Leemon haze ez volt a neve ..

Elszivtuk es egyszer csak azt vettem eszre hogy megalltam ,beajultam vagy nem tudom ,es amikor mozogtam nem éreztem hogy megmozdulok,léptem eggyet előre es 5 masodpercel utanna ereztem hogy én előre léptem… mut adtak ezek? Herbál volt ? Vagy csak ennyire durva volt? 10 óráig volt hatasa,szerintem panikrohamot is kaptam,féltem hogy meghalok ,sírtam is , a vérnyomásom 161 volt a pulzusom meg 136 vert a szivem mint az álatt. Valakivel volt hasonló??? Bocsanat hogy helytelenul irok de meg mindig sokkos hatasban vagyok.



2023. szept. 3. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
112 tud segíteni.
2023. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem füveztél.

Ez valami szintetikus szar lehetett.

2023. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Bármi is volt, ne fogadj el ilyeneket :/
2023. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat nwm tudom mit adtak ezek,de neha 2 oranknet ram jön kicsit gyengédebben ez az érzés hog nyúlok valamihez es 5 oasodpeecel utana erzem hogy oda nyultam,ha nem lennek bepanikolva azt mondanam hogy nem is olyan rossz.De mar 20 oraja erzem ezt szoval ez nem marihuana volt
2023. szept. 3. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A marihuána hatása 3 óra max.

És egy olyan tünetet sem okoz amiket leirtál.

2023. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lemon haze egy cannabis fajta. Amit te szívtál le volt permetezve szintetikus drogokkal. Sajnos gyakran előfordul. Sok embernek inkább negatív élményt okoz, akinek meg pozitív az ehhez szokik hozzá és a normál cannabis már nem elég erős neki.
2023. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az is lehet HHC volt

Nem hinném hogy herba

Az kimegy belőled 30 perc múlva...

Bővebb infó kellene, láttad a cuccot? Guba volt? Morzsi volt? Milyen volt az illata?

Lehet tényleg egy komoly indicát szívtál

Bár lehetett egy sunyi lefújt cbd virág is.. bármi..

2023. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kevés az infó a csárról
2023. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hhc enyhébb mint a thc, az erős indica meg inkább bealtat. Ez szintetikus volt.
2023. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Azóta helyre jöttél, jobban vagy?
2023. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!