Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiából gyógyultak! Hogy...

Anorexiából gyógyultak! Hogy sikerült meggyógyulni,mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Amit felszedtetek csak zsír volt vagy ami lement izom is visszajött? Edzettetek/tesiztetek? Hány évesen kezdődött,mikor kezdtetek gyógyulni és meddig tartott a gyógyulás? A menzeszeteket mennyi idő után kaptátok vissza?
2023. szept. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Igen, visszakaptam az izmaim.

2. Edzettem, sétáltam.

3. 12. éves voltam 15 évesen gyógyultam meg.

4. Nekem a gyógyszer sem segített anno. Mikor normális testzsír százalékom volt, akkor jött vissza.

2023. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mikor már kék zöld voltam az ájulás miatt és a csontjaim szúrták a bőrömet. Na, akkor már észhez tértem.
2023. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

35 kilósan döntöttem a gyógyulás mellett, napokra a haláltól. Az első gyógyulásom kb egyév volt, annyi idő alatt felszedtem 20 kg-t, lelkileg is rendben voltam.


1. zsír először, de az kell is - amíg nincs menzeszed nem sportolhatsz

2. sétáltam, jógáztam, néha úsztam, de csak hobbiból, nem mennyiséget, hanem mert jól esett

3. 31 múltam, 32 körül már kvázi-gyógyult voltam, de a stressz most visszavetett (nem akarok tovább fogyni, de lelkileg kompenzálnék, ha nem küzdenék ellene)

4. amikor elértem egy x súlyt, akkor jött meg. Nem szedtem rá gyógyszert, mert tök felesleges. Amint meglett az x tzs%-om, megjött

2023. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első 4kg biztos zsír, de az csak a tartalékaid visszaszedése, nagyon fontos rész. Én súlyzós edzést folytattam, először csak 10 tricepsz emelés, majd hetente, azután 2 naponta ismétlésemelés és más gyakorlat, majd megálltam 10 gyakorlatnál, átlag 30 ismétléssel (3-3kg súly mindegyik). Nekem ebből nem származott bajom :). Mikor felszedtem vagy 6 kg-oz, akkor jött a hasizom, előtte a láb, de ezeket is mind fokozatosan. Ezáltal reengeteg izmom visszajött. 12 évesen kezdődött, a 14. Születésnapomkor már normál súlyban (158cm, 48-49kg) ettem bűntudat nélkül a tortámat, ami naaaagyon fincsi volt :). Segített pszichológus is, de én inkább apára hallgattam, ő volt nagy támasz. A gyógyulás útja rögös volt, többször vissza akartam fordulni, de örülök, hogy nem tettem! A menszeszt akkor kaptam vissza, amikor a BMI-m átváltott a normálra, rá talán 1 héttel? Kell hozzá a testzsír százalék, de nem baj, ha van sok izom is! Amit ajánlok, hogy nekem olyan a genetikám, hogy rendszeresen ettem, ezáltal lassan már 0,5-1 kg-ként stagnált a súlyom. Veled is előfordulhat, ilyenkor növellni ajánlott a kajaadagod. Ha kell tanács, írj nyugodtan privátban! Kitartást!
2023. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!