Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elzsibbad a kezem este miért?

Elzsibbad a kezem este miért?

Figyelt kérdés

Gyakran arra kelek fel este 3:00-4:00 kor hogy elzsibadt a kezem és nem érzem mozgatni is alig birom, de fél álomba vagyok néha és úgy megszoktam ilyedni mikor ez tortenik aztan ilyen 3-4 perc utan elmulik es vissza alszok, de azt hiszem tudom miért nem ez, mert én össze kuporodva vagy hogy irjam alszok és a kezemet a lábam közé teszem és úgy a karomon fekszem és így elzsibbad de en csak igy tudok elaludni ebben a pozban..



Csak én vagyok így vagy más is?



2023. szept. 11. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudom lehetséges hogy nem az miatt van mert neten sok fele dolog miatt van azt irjak
2023. szept. 11. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem azért zsibbad el, mert rajta fekszel, akkor tényleg sok oka lehet. Megerőltetés, idegrendszeri-, keringési probléma, pajzsmirigy rendellenesség, stb. Keresd fel a háziorvosod, egy vérvétellel jó eséllyel ki lehet deríteni, hogy mi okozhatja.
2023. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam magzat pózban úgy aludni, hogy kezeim combjaim között vannak, ám ettől sose zsibadtak el.

Hiszen nem egy olyan póz. Nem hajlított, a fejeddel se nehezedsz rá stb.


Mindenképpen menj el kivizsgálásra, mert a legártatlanabb dologtól egészen a komolyakig bármi lehet.

2023. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!