Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma jött meg a sampon amit...

Ma jött meg a sampon amit rendeltem korpára nizoral care korpás hajra viszont az írás rajta lengyel le fordítottam es azt írta hogy minden nap lehet használni ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
mást nem nagyon írt ennyit hogy minden nap használhato nem roncsolhatja ez a hajat vagy bármi???

2023. szept. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te honnan rendelted? Lengyelorszag vagy azsiacenter hogy nincs rajta magyar vagy angol szoveg?
2023. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lényegében amúgy magyar de szerintem ez cssak ilyen beszalito
2023. szept. 14. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene minden nap? :D
2023. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak mondom hogy ez volt rá írva mi
2023. szept. 14. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Azt olvastam én is hogy mindennapi használatra, azaz mindennap kell használni. Idegesítő hogy rendelés esetén nincs magyar szöveg, és szabályellenes is. Rendeltem én is egy hajhullás elleni olajat, és ahhoz sem volt magyar tájékoztató. Úgy hívtam fel őket, mert én még lefordítani sem tudtam.
2023. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!