Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beutaló így meddig érvényes?

Beutaló így meddig érvényes?

Figyelt kérdés

Felhasználtam, és akkor azt mondták, ha rosszabbodik, vissza tudok jönni kontrollra, de nem emlékszem, mennyi ideig.

Így is a 3 hónap van érvényben?

(Sikerült az időpontfoglalóban foglalnom, ami 3 hónapon belül van, de fogadnak így, hogy azóta nincs új?)



2023. szept. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kaptál időpontot fogadnak.
2023. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beutalo elsonek kell. Ha mar voltal es visszamesz ugyanahhoz az orvoshoz akkor mar nem kell beutalo
2023. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Online időpontfoglaló rendszerben, ahol bárki foglalhat, és ott virít pirosan, hogy a beutalót ne felejtsem el magammal vinni.


07.06. kaptam, 07.13-án voltam a rendelésen. Azóta nem mentem vissza, de szükségessé vált, mert rosszabbodott. 10.02-re foglaltam, csak nem tudom, a kontrollra mennyi idő van így elméletben, amihez nem kell újra papír.

2023. szept. 17. 22:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 17. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el jó lesz. Az az elso latogatoknak szol. Te ugymond nem kezelesre mesz hanem kontrollra. A beutalo arra kell h megnezze elsore az orvos. Ha ugyanazzal a bajjal ugyanahoz a dokihoz mesz vissza ahhoz hidd el nem kell. Az elso alkalom utantol neked mar o az orvosod. (Sajnos eleg sok szakorvosnal eleg sokszor voltam mar ilyen helyzetben)

Siman foglalj. Bemesz, megmondod konteollra jottel mert mondtak h menj vissza. Regi ambulans lapot lehet elkerik majd de ennyi

2023. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!