Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klíma tisztító folyadék a...

Klíma tisztító folyadék a kezemre ment az okozhat 3 nappal később fej fájást , szédülést ami mindig elmúlik magától ?? Vérvételen voltam az hibátlan .

Figyelt kérdés
2023. szept. 21. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem okozhat. Egyébként rá van írva a biztonsági adatlapjára, hogy miket okozhat és mit kell tenni, ha bőrre kerül.


Mi az, hogy vérvételen voltál? Ki szerint "hibátlan"?

Háziorvosi vizsgálat javasolt, ha még nem volt.

2023. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden tartományon belül volt . Most olvastam el a mellékhatásokat ott csak bőr kiszáradást okozhat meg allergiás reakciót. Mondjuk hülye voltam mert lehúzott ablakkal mentem meg a fűtést is használtam .
2023. szept. 21. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
3x teszed fel a kérdést. Semmi bajod nem lesz. Az előző kérdésekben taglalt részletek alapján felteszem valamiféle mentális problémád van. Nyugodj meg, esetleg beszélj a kezelőorvosoddal.
2023. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál egyik kérdésemre sem (az, hogy tartományon belül volt, az egyikre sem válasz).

Miért megy valaki bekapcsolt fűtéssel, lehúzott ablakkal?

2023. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vérvétel eredményen egy csillag sem volt . Nem tudom mit kellene írnom rá mikor jó az eredmény .
2023. szept. 22. 00:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit hipochonder vagyok.
2023. szept. 22. 00:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha megnyugszok semmi bajom sincs .
2023. szept. 22. 00:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mentem lehúzott ablakkal mert eléggé erős vegyszer szag jött a szellőzőből . Rossz ötlet volt .
2023. szept. 22. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!