Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vérnyomástól lüktethe...

Alacsony vérnyomástól lüktethet nagyon erősen a fejem ha felállok,ülésből?

Figyelt kérdés

Akkor is ez van ha fekszek és felülök nagyon erősen elkezd lüktetve fájni,de két perc múlva már el is múlik.

Azert gondoltam vernyomasra mert alacsony eleve a vernyomasom sokszor,a kávé szokta felhúzni,de reggel nem ittam kávét,nem volt rá időm.

Régen is volt ilyen hogy így fájt csak nem ennyire erősen ezert kicsit parazok,meg meg most is lüktet tompan a fejem.



2023. szept. 22. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább vizet igyál mint kávét, mert a kávé vízhajtó.

Légzéseket is csinálj gyakrabban, lassan, orron be, szájon ki.

Járj el néha mozogni.

2023. szept. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lukteto erzes nem az alacsony vernyomasra jellemzo. Szerintem vagy ugral a vernyomasod es amikor luktetest erzed/luktetve faj, akkor eppen felugrott, aztan par perc mulva visszaall, vagy sulyosan dehidratalt vagy es a szerencsetlen szervezeted igy probal vert juttatni mindenhova.

Koss egy vernyomasmerot magadra, es amikor a luktetest rzes, azonnal merd meg. Aztan, amikor elmult az erzes, akkor megint.

Vagy kerj a dokitol egy stressz-tesztre beutalot. Ott radkotnek nehany madzagot (EKG es vernyomasmero meg ilyesmik) es kiderulhet sokminden.

2023. szept. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!