Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4hete vesztettem el a szüzessé...

4hete vesztettem el a szüzességem védekeztünk, és most 2 hete késik a menstruációm, a terhesség ki van zárva esetleg valami tipp ami be indítja vagy hogy mitől késik? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

#menstruáció #Mi indíthatja be a menstruációt #Mitől késhet
2023. szept. 22. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
miért lenne kizárva a terhesség? sosincs kizárva, inkább nem megyek bele abba hogy 16 évesen még nem kéne dugni, a menstruáció biztos hogy még nem áll be rendesen, de a 2 hét akkor is sok.
2023. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért van kizárva a terhesség? Még ha szabályosan is használtátok az óvszert (ha volt) és előtte-utána nem történt más, akkor is teherbe lehet esni. Ajánlom figyelmedbe a Pearl-indexet, elég szomorú számok vannak.

Ha pedig - remélem nem így van - csak kicsit bedugta vagy "majd időben kihúzom"-mal "védekeztetek" elég jó esélyed van egy babára.

Hirtelen szaladjatok el terhességi tesztért, ha két hete késik már a nap bármelyik szakában akármelyik teszt egyértelműen mutatni fogja a helyzetet.

2023. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha a kérdező azt írja, hogy terhesség ki van zárva, akkor nyilván ki van zárva. Azért, mert 16 éves, még el tud menni terhességi tesztet venni és nyilván el is ment és vett és megcsinálta és negatív lett.
2023. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor irja azt hogy csinalt tesztet😅 valszeg azert mondha hogy kizart mert vedekeztek valahogyan, es egy 16 eves fejjel el is hiszi az ember hogy az mindenkeppen er valamit
2023. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csináltunk tesztet ami negatív lett ezért is írtam hogy a terhesség kizart
2023. szept. 22. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Az első szex után nekem is több mint egy hetet késett

Nem kell aggódni

2023. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vettel be veletlen esemenyztanit? Az megkuszalja a hormonokat, bar nekem meg azzal is rendesen megjott
2023. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
7-es, hogy lehet VÉLETLENÜL bevenni esemény utánit? :D
2023. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy újabb tesztet! Egy teszt még nem ad 100%-ban megbízható információt.
2023. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
nem úgy értettem hogy véletlenül, hanem hogy esetleg bevett-e
2023. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!