Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásos étvágynövelő? (Hízni...

Hatásos étvágynövelő? (Hízni akarok)

Figyelt kérdés

165/44. Szívesen felszednék +10 kilót, de képtelen vagyok hízni pedig eszek rendesen. Étvágynövelő gyógyszerekre vagyok kíváncsi, amik beváltak.


16/L



2023. szept. 26. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
2023. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg B-komplex vitamin. Nekem nagy étvágyat csinált. Nem veszítesz vele, ha mepróbálod.
2023. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem volt az.

Ami segít az a mozgás. Én utána mindig éhes leszek. És a rendszeres evés. Minden nap 5x ettem. Egy idő után megszoktam és már jól is esett.

2023. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
68%
Velem kb. mindent végigetettek anno aminek elvileg ilyen hatása volt, a B vitaminra, svédcseppre, Béres cseppre és valami tablettára is emlékszem de egyetemista koromban a terhesvitaminnal és hajvitaminnal is megpróbálkoztam. Semmi, ellenben volt, amitől pattanásos lettem. Sport segített nálam is csak és tömegnövelő étrend.
2023. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
2 cl Unicum érkezés előtt fél órával.
2023. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Kalóriatöbbletben hízni fogsz, ez tény.


Ha 3000 kalóriánál sem, akkor meg felszívódási zavarod van.

2023. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kizárólag szülés után híztam annyit h végre nem voltam többé sovány. Magyarul valami hormon dolog lehetett a dologban. Régen állandóan ennem kellett h szinten tartsam magam. Most alig eszek és nem fogyok, de ha napi 4-5* eszek akkor hízok könnyen. Régen nem volt hatással rám a csoki, kenyér szénhidrát. Most meglátszik ha ezekből sokat eszem. 38 N
2023. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokat kell enni, ennyi a titok. Csak egy példát írok: ha megettél egy tányér másodikat ebédre, akkor egyél meg kettőt ezentúl. Valószínűleg keveset eszel, étvágyad nem lesz nagyobb, mert a kisebb testnek kevesebb kalóriaigénye van. Ha meghízol, akkor viszont akkor is többet kívánsz majd, ha ellenkezel ellene, mert a nagyobb test és a nagyobb térfogatú gyomor több ételt kíván. Nekem az vált be hízásnál, hogy ebédre kétszer, sőt egy idő után háromszor annyit ettem, mint előtte. A reggeli, esti étkezésem annyira nem változott. Ez igazából ugyanaz, mintha 5x ennél, csak én három étkezésre ettem meg amit más 5-6x. Eleinte kellemetlen az is ha plusz étkezéseket iktatsz be és az is, ha az étkezésenként elfogyasztott mennyiséget növeled, mert szűk a gyomor és kevés ételt bír befogadni, de be lehet erőltetni mindig egy kicsit többet és többet és egy idő után menni fog.

Én javaslom hogy fokozatosan egyél többet és minőségi, fehérjedús ételeket, mellette meg sportolj valamit, hogy ne csak zsírt szedj fel és az evést azért mértékkel csináld, mert könnyű vele átesni a ló túloldalára és túl sokat felszedni, akármennyire is nehezen hihető ez most.

2023. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!