Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Monural granulátum (foszfomi...

A Monural granulátum (foszfomicin 3g) antibiotikum mennyire számít erősnek? Mit tudtok erről a készítményről?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzésre szoktak adni. Nagyon jó gyogyszer, nem mondanám erősnek. Az a célja hogy a teljes húgyvezetéket ki takarítsa. Ezért kell lefekvés előtt meg inni,és mindenképp pisilni előtte,hogy éjszaka ne kelljen,ugyanis így hatásos csak!
2023. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 K.Kati válasza:
Ma váltottam ki a Monuralt, elolvastam a mellékhatásokat, és egyszerűen nem merem bevenni. Van valakinek tapasztalata a mellékhatásokról?
nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Köszi szépen.

#2. Nekem egy olyan ismerősöm szedte, akinek amúgy egy elég sok baja van és allergiás is pár gyógyszerre, de ettől nem volt semmi baja.

Azután viszont volt újra vizeletvizsgálaton és mint kiderült, neki ez a gyógyszer nem volt elég hatékony, ezután még kapott másikat (annak nem tudom a nevét).

Mindenesetre neki baja nem lett ettől a készítménytől, hátha ez megnyugtató számodra, de te döntöd el a továbbiakat.

nov. 20. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Végül segített?

nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. Kérlek, a #3-as hozzászólást olvasd el, abban le vannak írva a részletek.
nov. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!