Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bedrozogtak?

Lehet, hogy bedrozogtak?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem kocsmazni. Nem gyakran jarok oda egyebkent, de most a heten kedvunk tamadt. Tobbnyire a kollegistak jarnak oda, egy egy reszeges oregember neha arra teved (egy kivarosrol van szo).

Nem volt semmi baj egy ideig, aztan egyszercsak ereztem hogy nagyon szarul vagyok. Nem ittam sokat, 2ezer forint ment el az este, ugy, hogy mast is hivtam meg. (2froccs, 2vodka, egy sor). Beszelgettunk, iszogattunk, aztan teljes képszakadas. En ha nagyon leiszom magam is el szoktam intezni egy hanyassal, de most jarni sem birtam. Hazavittek, es nagyon szegyellem magam, de magam ala vizeltem. Ossze vissza hanytam mindent, es erre nem emlekszek egyaltalan. Erdemes lenne drogtesztet vennem?



2023. szept. 29. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kisvárosban, kiskocsmában nem túl valószínű. Inkább az, hogy keverted és hirtelen beütött.
2023. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig reagál egyformán a szervezet erre.
2023. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy a pia mennyiségével arányosak voltak a tünetek. Még ha másképp is reagált a szervezete most az alkoholra.
2023. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyi mindentől függ, idegrendszer állapot, fáradtság, mennyit étkezett előtte, mit, éppen az alkohol lebontó enzim milyen gyorsan reagál az alkoholra, stb.
2023. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Kocsmákban sem szesszel hígítják a vodkát. Szerintem is drog lehetett benne.
2023. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Miota sz@rert-hugyert lehet ujabb es ujabb drogokat kapni, nem mernem folenyesen azt mondani, hogy hulye vagy, kerdojel.
2023. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Drog volt, koszi a valaszokat:)
2023. szept. 29. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen drog és hogy derült ki? Tettél feljelentést vagy a haverok vicceltek meg?
2023. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!