Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan dönthetem el hogy...

Honnan dönthetem el hogy valaki drogozik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki elég furán szokott viselkedni, néha jó a hangulata, néha rossz, néha csak néz egy irányba mint aki nem is itt van, meg össze vissza is szokott beszélni zagyvaságokat,(itt olyan dolgot értek amit normális épp eszű ember nem mond még poénbol sem)

Gyakran elfelejt dolgokat vagy csak hirtelen nagyon jókedvű lessz és énekel, olvastam sok helyen hogy milyen tünetek lehetnek a külömböző drogok használatával de még igysem sikerült eldöntenem hogy lehet esetleg valamilyen mentális/pszihés betegség is a háttérben, milyen intő jelekre kellene odafigyelnem hogy rájöjjek mi is van a háttérben.



2023. szept. 30. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez akár rám is igaz lehetne, de nem szedek semmit.
2023. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hidd el ha hallanád néha miket mond nem ezt mondanád
2023. szept. 30. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Miket?
2023. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát most igy hirtelen például hogy a találkozunk egy másik életben amikor macskák leszünk nem hiszem hogy te is mondsz ilyeneket épp eszű

Épp eszű ember ilyent nem mond

2023. szept. 30. 00:31
 5/8 A kérdező kommentje:
És ezt full komolyan nem poénbol mondta
2023. szept. 30. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen a szeme? Általában azon látszik, ha valaki drogozik.
2023. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem vannak néha nagyobb random villanásaim. Egyet se tudnék hirtelen mondani, de haverom néha nálam is furcsál pár dolgot, de tudja, hogy nem szedek semmit. Csak vissza szokott kérdezni, hogy ez most honnan??

Van amit viccnek szánok, van amit meg halál komolyan mondom, bár vicces gondolat, de teljesen logikus.

2023. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakran van hasonló emberek társaságában, akkor drogra húz a véleményem, egyébként beteg lehet vagy gyógyszert szed.
2023. szept. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!