Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a bal oldalt az...

Bettitesaciculi kérdése:

Mitől fáj a bal oldalt az utoso bordák környékén szúrás szerüen?

Figyelt kérdés
Kb egy 2 éve kezdődött hogy néha erősen belenyilalt a bal oldalamba egy fájdalom, pár másodpercre rá elmulott , voltam vérvizsgálaton és kardiologusnál , mindent rendben találnak , ha pozíturát váltok elmulik, de ha háton vagy jobb oldalt fekszek van hogy több ideig nem múlik, valamikor a légzéssel is párhuzamba tudom hozni, más tünet azota se nagyon van, csak néha beszur , mintha valami beakadna , valamikor hosszabb időre elmulik , de valamikor meg szinte mindennapos, koffeint 2 éve nem iszok , pánikbeteg voltam de már pánikoni se pánikoltam egy éve , ön diagnozist meg hülyeség felállitani , az érdekelne szerintetek, mi lehet vagy ha elmennék orvoshoz melyikhez menjek? Kardiologus megvolt ,alapos vizsgálat volt kisebb billentyü baj van de az elvileg szora se méltando mert sportolhatok mellete , és teljes egészséges életet élhetek vele, legalább is az orvos ezt mondta ultrahang után, elvileg nem az okozhatja, csak ugye feleslegesen meg hiába mennék korházba , manapság nagyon elfoglalt mindenki és nem nagyon szeretnék zavargolodni, mert mintha az ember terhéle lennék, ezért is szeretnék inkább itt véleményt kérni mit tegyek, előre is köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 1. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Na most akkor Te Betti vagy, vagy Sári?!

Rhadtul nem mindegy! Elhiszem, hogy jó barátnők voltatok, de mindenki a saját GY Í K -ját használja Bettikém!

Az van h te nem vagy normális. De komolyan mondom! 2 éve kezdődött és most jut eszedbe kiirni egy kérdést? 🤣

Hol elsz te Bettikém? Sivatagban? 😂 Vagy valami indiai részen?!

Orvostól hallottál már? Nem? Na varjal segítek!

Tudod ha fáj valamit elslattaogsz a busszal az orvoshoz és ad rá valamit! De kérdést hiába írsz ki, látatlanban nehéz segíteni! Felfogtad?

2023. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olvasd végig a kérdést kérlek, igen Betti vagyok és nem tudom honnan vetted hogy Sári, voltam orvosnál, és nem azt kértem mondják meg mi bajom hanem csak hogy volt e hasonlo vagy mit érdemes csinálni.
2023. okt. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!