Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem fáj a fogam ha...

Roadkill kérdése:

Miért nem fáj a fogam ha vizet iszok?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szép napot,a helyzet a következő.Hátul letört a fogam,fájt és kapott egy cement tömést.A lényeg meg annyi hogy kb 1 hete fáj de semmi nem állítja ki csak ha vizet iszok vagy vízzel öblögettek,az megbírja szüntetni a fájdalmat 1-2 percre.Fájdalom csillapító nem használ és a felírt gyulladás csökkentő is alig,pedig nem érzem gyulladtnak.Na de a kérdés a víz hogy tudja enyhíteni a fájdalmat?

2023. okt. 2. 18:07
 1/4 Laylah ***** válasza:
Ugyanez volt tavasszal nekem, gyökérkezelés lett a vége, mert a korábbi tömés alatt nem lett megfelelő mennyiségű rossz fogbél eltávolítva. Dokihoz menj.
2023. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyulladásos (foghártya feltételezhetöen) fájdalom. A hideg csillapitja. (Nem csak viz, hanem ha szivod rá a hideg levegöt, az is csillapit.) Orvos kell.
2023. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A víz természetes fájdalomcsillapító, a gyulladást is valamilyen szinten enyhíti.
2023. okt. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam,ő írt fel most gyulladás csökkentőt,de szerintem ebből így úgy vagy gyökér kezelés lesz vagy húzás.Nem akarok egy időzített bombával a számban élni és attól rettegni hogy mikor robban és mikor nem.Most például nem fáj,tegnap egész nap fájt.Nem értem én ezt.De jövőhéten mindenképp doki lesz.
2023. okt. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!