Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már kicsit huzamosabb...

Most már kicsit huzamosabb ideje fáj a bordám.Mitől lehet? Csak a jobb oldalon.

Figyelt kérdés
Ha megnyomkodom fáj a jobb oldalam vagy a hátam,de néha a csipőm és a jobb lábam is becsatlakozik.A fájdalom a költözésemkor kezdődött,semmi előjel vagy megbetegedés,nehéz dolgokat sem emeltem vagy cipeltem.2 órás repülő majd 3 órás kocsiút és megérkeztem. A fájdalom pár nappal ezután kezdődött, arra fogtam hogy biztos a szék amin dolgozok mert nem éppen egy számítógépes munkához van kitalálva.

2023. okt. 2. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

kb 100 dologtól lehet


csak a fele halálos ugy hogy ne ijedj meg egyből:D

2023. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Menj a sürgősségire, hogy vagy a tüdő (mikro?) embóliát, vagy a gerinc esetleges degeneratív megbetegedéséből adódó acut állapotot, ill. a főverőér (aorta) dissectioját kizárják…éjjel-nappal, beutaló nélkül fogad bármely sbo, nem ijesztgetés ként akarom írni, de ezeket azonnal ki kell zárni. Jobbulást kívánok!
2023. okt. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!