Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzem úgy, hogy mintha...

Mitől érzem úgy, hogy mintha jó erősen fejbe ütöttek volna?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek senki nem ütött fejbe! De mégis úgy érzem magam mintha jó erősen fejbe vertek volna.

2023. okt. 7. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A subarachnoidealis (pókhalóhártya alatti) vérzésnek tipikusan ez a tünete, az ütésszerű fejfájás, de lennének nagy valószínűséggel egyéb neurológiai tüneteid is.

Ha a fájdalom nem múlik VAGY mellé még esetleg hányinger jelentkezik/lataszavar/tarkókötötöttség—azonnal mentő!

2023. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es! Ettől tartottam! Édesapámnak sztrokja volt. És a sztrok után 8 hónapot élt. Egyenlőre az ütés szerű fájdalom kívül, még néha a félre harapás, és a homályos látás is gyakori. De a homályos látást be tudom a cukor betegségnek.
2023. okt. 7. 10:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Be írva a subarachnoidealis szót a Google-be és a [link] oldalt is fel dobva. - "A betegek 35 százaléka néhány órán belül, 15 százaléka néhány héten belül meghal. A túlélők 50 százalékánál tíz éven belül ismételten jelentkezik a betegség. A betegség után maradványtünetek (legtöbbször bénulás) maradhatnak vissza." Sorok olvasván síró görcsöt kaptam. Mert nem tudom el híni hogy igaz. Már több esetben alkalom szerüen elő fordulgatott a kérdésben leírt ütés szerű érzés. Ez Az érzés legutóbb tegnap este. De ez idáig nem tulajdonítottam, komolyabb tünetnek. Ezek szerint akkor aggónóm kellene? És ha legközelebb elő jönne megint a tünet akkor hívkójak azonnal mentőt?
2023. okt. 7. 12:46
 4/7 anonim válasza:
Szia. Mi történtek végül?
2023. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*történt*. Telóról vagyok bocsi
2023. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Semmi. Azóta nincs ilyen jellegű fájásom. Bár most is fáj fejem. De most nem az az ütés szerű fájás mint péntek este. Most csak a szokásos lüktető fájás, ami homloknál lüktet. Végülis nem lett mentő hívva.
2023. okt. 10. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma este megint érezem azt a ütés szerű fájdalmat. De most enyhébben. Viszont most szédülök is.
2023. okt. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!