Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanába nagyon sokat járok...

Mostanába nagyon sokat járok üríteni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt figyeltem meg,hogy naponta 5x is vagy többszőr eljárok üríteni. Régebben 2x volt maximum egy nap. Reggel és délután-este fele. Ez mitől lehet? Nem eszek többet mint ezelőtt se semmi. Ugyan úgy járok futni is heti 3x.

Nem kávézok és nem iszok.

32/F


2023. okt. 9. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasmenésed van?
2023. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet tudni, de a napi 5 az sok, ha a nagy wc-re gondolsz. Mióta van ez?
2023. okt. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs hasmenésem és a reggeli adagon kívűl a többi ilyen kis picike adag.

Igen nagy wc-re gondolok

2023. okt. 10. 07:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy ideje,talán 1hónapja de lehet nincs annyi hogy ezt észrevettem
2023. okt. 10. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor tartsd vissza, aztán akkor elég lesz 2x nagyobb adag.
2023. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah mert az olyan hű de egészséges ha délelőtt 10-től este 7ig bent tartom magamba,ugye? Nem is értem ezeket a barom válaszolat. Kíváncsi vagyok valamire és ilyen retardált választ kapok.
2023. okt. 12. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Én meg nem értem ezeket a dedós lázadozásokat. Egészséges ember akár 24 órán át is simán vissza tudja tartani mindenféle probléma nélkül, egyesek meg az első tétova ingerre már futnak. Mit gondolsz neked miért ilyen mikroadagok jönnek? Ekkorát meg pláne vissza lehet tartani, ugyan mi abban az egészségtelen? Ne félj nem fogsz belehalni, úgy van kitalálva az a vastagbél, hogy tud tárolni is. Vagy te az utcán is ürítesz, ha éppen ott jön rád?

2023. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!