Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A XIII. kerületi Szegedi úti...

A XIII. kerületi Szegedi úti rendelő fogad nem kerületi beteget is?

Figyelt kérdés
Egészen konkrétan fül orr gégészeti vizsgálatra?

2023. okt. 12. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

felhívod , megkérdezed

[link]

2023. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez hatalmas segítség volt...

Mi van, ha nem tudom felhívni?

Légy oly kedves helyettem megtenni és akkor megköszönöm!

2023. okt. 12. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor írjál nekik, a fenti linken ott van az email cím is.


Szívesen!

2023. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak annyit kerdezo, hogy Visegradiban kinyomnak ha erdeklodsz erecept irant mert az online felulet irja, hogy 12 tol erecept van de ha telefonalsz nem veszik fel, ha erdeklodsz mi van most akkor kinyomnak.


Csak ne legyel optimista, es nem fogadnak keruleten kivulieket tudomasom szerint.

2023. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem ertenetek, a visegradi-szegedi uti 13. keruleti az egy csak kette van osztva. Az egyik itt a masik ott. Ugyanolyan pocsek, bunkok. De talan a visegradi egy fokkal jobb.
2023. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van odaszóló orvosi beutaló akkor fogadnak. Tény, hogy a fülorrgége nem beutalókoteles. De ha szerzel egyet akkor simaliba.
2023. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6


Ez igy most akkor simicska... akkor most a beutalot nezzek vagy azt hogy nem is kell. mert akar szet is tephetik a beutalot es megtagadjak az ellatast. De tipp, dokim mondta ha nekiallsz uvoltozni hogy rohadtul faj valamid (surgossegive teszed a dolgot) akkor kotelesek ellatni. Ezt haziorvos mondta, meg kotohartyagyulladasra volt idopontom 1 evre (lol), en meg mondtam a szemem nem birom kinyitni mihez kezdjek es ezt mondta. Menjek a rendelohoz, es kezdjek el panikolni hogy nem birom kinyitni, sirjak ha tudok, orjongjek es latjak hogy a szemeddel van baj. Azonnal ellatnak, meg talan akkor is ha nincs TB-d (lol) - ezt meg asszisztens mondta.

2023. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alapbol amugy nagyon utaljak mas keruletbol atvenni az embereket. Engem a semmelweisnel mutottek, kontrollra kell mennem ugye.


Elkezd hepciaskodni a 3 nover velem MAGA NEM IDE TARTOZIK MIT KERES ITT HAT JO DE SE IDEIGLENES SE ALLANDO BLA BLA BLA NYIFI NYAFI


En meg mondtam hogy itt a papir, itt a kontroll. Nyugodjanak mar le. DE NEM IDE TARTOZIK NYIF NYAF. Mondtam jo oke, addig nem megyek el es itt allok ameddig be nem megyek a kezeloorvosomhoz aki kontrollra var engem.


Kovetkezo paciens akit behivtak en voltam. Persze ugy huztak a szajukat hogy kivagta a vesemet kb.

2023. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerületi voltam 3 évig, majd nem. Utána többé nem láttak el ott
2023. okt. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!