Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkavédelmi cipőt vennék,mily...

Munkavédelmi cipőt vennék,milyen fajta jó?

Figyelt kérdés

Tudnátok kényelmes,könnyű S1-es kategóriában besorolt munkavédelmi cipőket belinkelni?

Viselnem kell a munkahelyen,viszont amit adtak nehéz,kényelmetlen,használhatatlan....

Nem álló,hanem rohangáló munkám van,napi 14 km-t le gyaloglok.

Tehát,legyen könnyű, kényelmes,jó minőségű. Köszönöm!


2023. okt. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy számodra megfelelő-e ez, de belinkelem, amit én és édesapám is elég jónak találunk, és évek óta használunk, hátha valakinek hasznos lesz:


[link]


Már többedik párt vettük mindketten, műhely- vagy bármely kinti melóhoz nekünk tökéletes. Hogy ez mennyire számít könnyűnek, ill. le lehet-e benne napi 14 km-t gyalogolni, azt nem tudom...


Minősítésre "O1, FO, SRC"-t írnak, amiből az O1 ha jól értem az S1 megfelelője ez alapján:

[link]


Amit szeretek benne:


- Elég ellenálló, sokáig bírja.

- Bőr, nem büdösödik benne az ember lába - legalábbis semmiképp sem úgy, mint a szintetikus felsőrészből készült méregdrágán adott lábgyilkos hulladékcipőkben. (Sok más, szintén bőr felsőrészű cipőt azzal rontanak el, hogy belülről kibélelik műszálas textillel, amivel gyakorlatilag gajra vágják a bőr előnyeit. Ezen is van boka felett valami textiles bélés, de nem túl vastag és nem teszi tönkre a cipő levegőzését.)

- A cipő nyelve egybe van varrva a felsőrésszel. Nem megy bele a por, a piszok.

- Olcsó. Meg lehet nézni némely flancos munkabakancsok árát ehhez képest.

- Magyar. (A cipőket az Ipoly Cipőgyár Kft. készíti Balassagyarmaton. A munkában az ottani fegyház és börtön fogvatartottjai vesznek részt a társadalomba való visszaintegrálási programuk keretében.)


(Megj.: Nekem erős lúdtalpam van, ezért most csináltatok bele egy vékony talpbetétet ( [link] ami még remélhetőleg belefér, és javít valamit a lábamon. De eddig vagy 10+ évig betét nélkül használtam, és az utcai cipőimnél mindig jobban éreztem magam benne így is.)


Ha valakinek nincs szüksége mittudomén milyen high tech csiricsáré munkavédelmi cipőre, hanem csak egy egyszerű bakancsot keres, amiben lehet normálisan dolgozni, akkor szerintem ezek nem rosszak.

2023. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javaslom kérdezz meg egy postásnőt, aki egész nap gyalogol.. Valamelyik nap kérdezem a mi postásunkat, hogy a cég adja-e a bakancsot? -igen, és nagyon jó..könnyű, puha, a lábat jól tarja
2023. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd be a gúgli keresőbe, hogy női munkavédelmi bakancs..


Rengeteg, jobbnál jobbat fogsz látni, és nem horror áron

2023. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkavédelmi cipő definíciója: az a cipő, ami pár éven belül tönkre vágja 1000-ből 999 ember lábát csak azért, hogy az 1000.-nek ne törjön el a kis lábujja, mikor ráejt valamit.
2023. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!