Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy bőr alatti csomó van a...

Egy bőr alatti csomó van a nagy szeméremajakon. Bőrgyógyászhoz menjek ugye, nem a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Gyantázom magam évek óta és arra gyanakszom, hogy szőrszálak nőttek/gyulladtak be. Kb 1 cm-es átmérőjű csomó, nyomásra érzékeny.

Bőrgyógyászhoz forduljak ezzel, ugye?


2023. okt. 15. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem, inkább a nőgyógyászhoz. Aztán meglátod...vagy a gyantát hagyd abba egy kis időre, talán elmúlik..a környezetnek meg kell nyugodni, mert a gyantázás nem leányálom.
2023. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Faggyumirigy szokott eltomodni, az nagy csomot tud okozni. Van, hogy honapok mulva osszeszarad, vagy pedig utat talal kifele es kiurul.

Szerintem nem nogyogyasz, hanem borgyogyasz vagy sebesz. Oke, nemiszerv, de megsem.

2023. okt. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sárgás színű, akkor faggyúciszta, de nem kell megijedni tőle. Nekem is nemrég távolították el.

Először bőrgyógyásszal nézesd meg, aztán ő ajánl majd neked egy sebészt, aki kiveszi. Nekem így történt.

2023. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!