Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha behajlítom a középső...

Ha behajlítom a középső ujjam, a gyűrűs ujjam is hajlik vele?

Figyelt kérdés
Szóval ahogy a címbe is írtam ha behajlítom a középső ujjamat akkor a gyűrűs újjam is behajlik vele együtt, az egyetlen mód ha megfeszítem a gyűrűs ujjamat akkor nem hajlik be az egész de a teteje még így is, tudom hülyén hangzik de a teteje alatt a felső porc(?) vagy nem tudom mire gondolok, ami a körömtől kicsit lejjebb van D: + kicsit a mutató ujjam is hajlik ilyenkor viszont ha azt megfeszítem egyáltalán nem mozog. Most lehet ez így hülyén hangzik, de nem tudom hogy lehetne pontosabban leírni :D Ez mitől lehet,? egyébként nem fáj, vagy hasonló kivéve ha megfeszítem a gyűrűset, akkor az utánna kicsit szokott fájni. Csak így véletlen vettem észre pár hete ezt, azóta viszont nem hagy nyugodni :D a neten semmit nem találtam róla, dokihoz meg nem járok ennyi miatt meg pláne nem akartam elmenni. Vagy ez amugy normális dolog lenne valamitől? barátok/család körébe senkinek nem ilyen szóval nem hiszem. Kéne aggodnóm?

2023. okt. 16. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Öhm, kábé mindenkinek ilyen.
2023. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi - képzeld csak el, hogy a téma szakértői szerint egy százlábú ha akarná se tudná felemelni - például a baloldali 42. lábát!

:)

2023. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban fogalmazva: "ha akarná se tudná külön - tehát a többitől függetlenül - felemelni"
2023. okt. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.

Egyáltalán nem. A gyűrűs ujj - kis ujj páros, ami gyakori.


Szegény kérdező. Nem is tudsz akkor rendesen bemutatni egy bunkónak?

2023. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, Bemutatni be tud, ott pont a középső van nyújtva, az ördögvilla lesz a neccesebb. :)
2023. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!