Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Thaiföldi utazás 2 hétre 6...

Thaiföldi utazás 2 hétre 6 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig próbáltuk összehozni a babát a férjemmel, mendősségi kezelésekre is jártunk majd úgy döntöttünk, hogy ha ennyire nem jön a baba inkább utazunk. Megbeszéltük a nővéremmel és párjával, hogy szilveszterkor elutazunk Thaiföldre, megvettük a repülőjegyeket mindannyian. Két hétre rá kiderült babát várok!

Nekem egyértelmű volt, hogy nem fogok tudni Thaiföldre utazni mert ott más baktériumok, vírusok vannak amik károsak lehetnek a magzatra de a nővérem szerint simán elmehetnénk.


A kérdésem az lenne, hogy én aggódom túl a dolgot, hogy nem vállaljuk be és nem megyünk el?



2023. okt. 23. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék. Lehet, hogy semmi baj nem lesz? Lehet. De ha BÁRMI történik, soha nem fogod magadnak megbocsátani, ebben biztos vagyok.
2023. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Azért azon a környéken van Zika meg ez-az, nem kockáztatnám meg.
2023. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mennék. Nyaralni mehetettek bármikor, gyereked lehet többet nem lesz.


" nővérem szerint simán elmehetnénk"


Kit érdekel, hogy szerinte mi van. Felnőtt nő vagy, aki nemsokára anya lesz. Dönts már te a saját belátásaid szerint a saját életedről. Fogadni mernék hogy nem a nővéred fog rámenni lelkileg, ha lesz valami a babával.

2023. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2023. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenféle oltás is kell oda, és nem vagyok biztos benne, hogy mindent beadnak-e a terhesség bármelyik szakában.


Én tuti nem mernék nekivágni, a repülőút is hosszú, magas a trombózis esélye, ott rengeteg olyan dologgal találkozik majd a szervezeted, amivel itthon nem, plusz mondjuk, ami nagyon sanszos, benyelsz egy hasmenést, akkor is óriási a kockázat, hogy terhesen hogy fog megviselni egy európaitól ennyire különböző helyen.


Ha nehezen jött össze a baba, ne kozkáztass, Thaiföld ott lesz 2 év múlva is.

2023. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne menj. Túl kockázatos!
2023. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, pár hónap és felelős leszel egy gyerekért...

És azt se tudod vadidegenek nélkül eldönteni, hogy elmenj-e nyaralni?

2023. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném az orvosom és ha azt mondja, hogy okés, akkor kötnék egy prémium biztosítást és csá!
2023. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak pontosítás végett, mi sem vállaljuk az utat és nem megyünk el, ezt írtam a kérdésemnél is.

Csak megszerettem volna tudni, hogy más velem van e egy véleménnyel vagy a tesommal. Most viszont megtudtam, hogy nem én látom rosszul a dolgot, köszönöm mégegyszer.

2023. okt. 23. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól látjátok. A baba a fontosabb. Ha esetleg volt repülőjegy-biztosításotok, akkor anyagilag se akkora bukta.
2023. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!