Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antidepresszans tuladagolasa?

Antidepresszans tuladagolasa?

Figyelt kérdés

Tuladagoltam ezt a szart, szandekosan. Kovezzetek meg. Na mindegy, szoval elvileg leallhat a szivem legrosszabb eseteben, erre most jottem ra. Marmint most olvastam el a betegtajekoztatot. Kicsit felek igy elaludni. Nem igy akartam. Nagyon nagy szuksege van ram egy embernek. Utana akartam meghalni tbh. Na mindegy ugye jol gondolom, hogy azert a halalra eleg keves esely van? Milyen jol fogalmazok meg igy illuminalt allapotban is, azert a tudasom odabasz (csak viccelek) Na mindegy legyszi valaki valaszoljon hogy most akkor elaludjak vagy ne


Koszonom elore is



2023. okt. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz akkora adagot bevenni, hogy meghalj tőle. Mennyit vettél be? Egy helyett hármat?
2023. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem jó játék, mert nem tudjuk, milyen típusú antidepresszánsról van szó. Igaz ugyan, hogy a triciklicus szereket (TCA) már nem nagyon írják, de az öregebb kollégák igen, annak a túladagolása viszont okozhat egy olyan sav-bázis/elektrolit-háztartás zavart, amely vezethet légzészavarhoz, görcsökhöz, keringési elégtelenséghét, végül halálhoz, mondjuk nem 1-2-3 tbl., nem írok mennyiséget, és nem írom azt sem, hogy mivel kell kombinálni, hogy biztosan lethalis kimenetel legyen, lényeg, hogy nem jó ilyen dolgokkal kísérletezni, sem neked, sem a családodnak, sem annak, aki számít rád. Nem tudom merre laksz, de mindenhol léteznek olyan állami, és civil szervezetek is, akik krízis esetén próbálnak, és jó esetben tudnak is segíteni. Lehet, hogy elsőre nem találod meg a neked valót/tetszőt, de mindenképp ezt javasolnám.
2023. okt. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszi a valaszokat!!

Ha az egesz napot vesszuk, hetet vettem be. De amugy egyet reggel+ ugye 6 este. A mai nap nagyon szar volt, de tuleltem, szoval minden oke. Egyebkent azt gondoltam, hogy ennel sokkal nagyobb mennyisegu kellene halalhoz, csak na.

Nem is ongyilkossag celjabol vettem be ennyit, hanem hogy bealljak egy kicsit. Tudjatok, hogy elmenekuljek a gondjaim elol. Na mindegy, tenyleg koszonom a vakaszokat!

2023. okt. 24. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A darab az nem mennyiség gyógyszereknél. Hány mg? És miből?
2023. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!