Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hülyén fog hangzani tudom, de...

Hülyén fog hangzani tudom, de volt már olyan valakinek, hogy érezte, hogy lötyög valami az arcüregében? Hajolás után vettem észre.

Figyelt kérdés
Orrpolipom van, de ez most kifejezetten bal oldalon az arcüregemben. Fájni nem fáj, de ott van, többször is éreztem ezt a lötyögést. Orvosnál a polippal voltam, lesz majd CT is, viszont most ez nagyon nyugtalanít.

2023. okt. 28. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Folyadék van az arcüregedben, nem olyan misztikum ez. Vagy felszívódik maga, de ha elgennyesedik és begyullad, akkor az orvos leszívja. Az orrüreg felöl áttöri a porcot egy hosszú tűvel és ennyi. Mindennapos eset.
2023. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudtam, ilyet még nem tapasztaltam korábban! Azt hittem, hogy az ilyesmik mindig nagy fájdalommal járnak.
2023. okt. 29. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es, azert a mindennapos eset koltoi tulzas. Kerdezo megnyugodhat, de azert nekunk egyszeru embereknek misztikus.
2023. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, én is ezért paráztam be, mert a Google nem segített mikor beírtam, hogy valami lötyög az arcüregemben. 😅
2023. okt. 29. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem időnként szokott lenni. Van, hogy lemegy a garatba magától. Érdemes ilyenkor alvás előtt egy kis tengervizes orrspray-t befecskendezni, attól általában megszűnnek a kisebb gyulladások. Enyhe arcüreg-gyulladás.
2023. okt. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!