Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz anyajegy...

Nemsokára lesz anyajegy eltávolítasom viszont olyan helyen dolgozok ahol nehezet kell emelnem elég sokszor. Így valószínűleg táppénzre kell mennem?

Figyelt kérdés

A táppénzt hogy kell majd elintéznem?Bocsi a hülye kerdésért de első munkahelyem és még nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal.Gondolom az orvos fogja megmondani hogy meddig kell táppénzen lennem ugye?

Nincs olyan munka ahol nem kell emelnem.

Köszi a választ!



2023. okt. 30. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a mutetet elrendelo vagy a haziorvosod majd kiir betegszabadsagra.
2023. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Anyajegy eltávolításért nem valószínű.
2023. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én arra a napra szabit vettem ki, másnap meg mentem dolgozni. Részben fizikai munkám volt akkoriban. Mondjuk attól is függ, hogy honnan távolítják el. Az enyém a felkaromon volt. Gondolom, ha pl a tenyeremen lett volna, akkor kiírtak volna, de így...
2023. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A háziorvosnál kell jelentkezned és ő tud majd mindent. Nem tudom kell e majd kötéscsere, de ha igen, akkor érdemes azt is a háziorvosnál csináltatni és akkor ő egyúttal meg is tudja nézni a sebet, h rendben van e.
2023. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan a háziorvos, hogy bármire kiír, akkor erre is biztosan.
2023. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hónaljamnál,karomon és hasamról lesz eltavolitva.
2023. okt. 30. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen van ami mozgásra húzódik, akkor el kell menned betegszabira. Nekem a lapockámról vettek le egy 1x1 centist, nekem is el kellett mennem, mert nem hajolhattam meg semmi ilyesmi mozgás. Két hétig volt benn a varrat.
febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!