Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap éjjeli halántékkoccanás...

Tegnap éjjeli halántékkoccanás okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Kislányommal egy ágyban alszunk,ráfeküdt a kis buksijával a párnámra én meg nem vettem észre lefeküdtem ráhajtottam a fejem a párnára sötétben és neki koccantam a bal oldali halántékommal,nekem eléggé fájt a koccanás, de ő semmit sem érzett belőle fel sem kelt rá szerencsére.

Viszont nekem az éles hirtelen koccanás fájdalmán kívül egy pár mp-re így le is zsibbadt a bal oldali arcom ott a halánték arccsont vonalán,aztán lefeküdtem semmi probléma nem volt,ez ugye hajnalban volt.

Volt már hasonló eset de ez a pár mp-ig tartó zsibbadás furi volt.


Ma reggel felkeltem semmi probléma,csak egy kicsit még mintha érezném hogy ott a koccanásnál érzékenyebb a halántékom,ezért ma pl.az edzést hanyagolom is.

Nemtudok orvoshoz menni sajnos nincs tb-m egy ideje,de gondolkoztam rajta hogy felhívom azért az orvost.


2023. okt. 31. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
igyekszem sok vizet inni hogy ne sűrűsödjön a vérem és ne legyen vérömleny ott plusz masszírozom is ott a halántéknál finoman,bár nem kifejezetten érzek fájdalmat csak érzékenyebb ezért nem is edzek ne erőltessem meg
2023. okt. 31. 12:16
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

"nincs tb-m egy ideje"


És mit mondasz majd a kicsinek, mikor kenyérre sem lesz pénz mert megjelent a nav?

2023. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem anyagi okok miatt hanem mert most jöttünk haza külföldről
2023. okt. 31. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Attól az adótartozás még szaporodik.
2023. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
"nincs tb-m egy ideje" -> És még nem vette el tőled a gyereket a gyámügy, kiskorú veszélyeztetése miatt?
2023. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én jobban aggódnék azon, hogyha nekem fáj a fejem, akkor egy sokkal kisebb és érzékenyebb gyerek fejével mi történt. Ha külföldön biztosított lettél volna, akkor itthon sem kéne aggódnod. Magyarul ott is csak élősködtél, mint itthon.
2023. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondtam hogy ő neki nem fájt maga a koccanás sem mivel még sem érezte szerencsére,és nem élősködtem dolgoztam:)
2023. okt. 31. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!