Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor már jó álmos vagyok...

Amikor már jó álmos vagyok lefekszek aludni, és egyszerűen megszűnik az álmosság, mint aki sose volt álmos, miért?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, szoktam számítógépezni meg telefonozni lefekvés előtt, gondoltam a kék fény miatti melatonin csökkenésre, de akkor is van ilyen helyzet amikor nem telefonozok alvás előtt. Tippek?

2023. nov. 1. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden este telefonoztál lefekvés előtt, gondolom a szervezeted ráált erre, és akkor is ezt játssza el, ha egyszeri alkalommal nem teszed... ami amúgy lótúró.
2023. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennek ehhez biztosan nincs köze, mert ha álmos vagy és lefekszel, emiatt nem megy ki az álom a szemedből. De egyébként ki kell próbálni kékfény szűrővel telefonozni 1 hétig és kiderül. Sok ok lehet egyébként még ezen kívül, lehet csak a megszokás, lehet egy izgalmi állapot, magas pulzus, stb. Pl. nekem a magas pulzus okozta a sok álmatlanságot, és az ilyen panaszokat.
2023. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kékfény, vazze, nem számít az semmit, kint a szabadban 1 milliószorosa ér, ott mégsem bohóckodik senki kékfényszűrős izékben.

Feküdj le akkor, amikor még csak kicsit vagy álmos.

2023. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!