Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen masszázson gyúrnak át...

Milyen masszázson gyúrnak át rendesen?

Figyelt kérdés
Voltam hátmasszázson, de úgy éreztem inkább csak simogatott a masszőr. Melyik az a masszázs típus, ahol rendesen átmasszíroznak? Vagy azt a csontkovácsok szokták csinálni?

nov. 3. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig kerestem én is ilyet. Végül a Thai masszázsnál maradtam, de az sem az igazi.


Egyszer sok éve kaptam egy masszázs kupont unokatesómtól, sajnos nem emlékszem, hogy hova és milyen masszázs volt, na de az! Az volt az igazi! A faszi olyan erősen átmasszírozott - hát, láb, kar, minden! -, hogy éjjel azt álmodtam, hogy megnéztem a hátam a tükörben és tele volt véraláfutással. Igaziból nem volt tele. :) De olyan érzés volt még pár napig. És lehet hülyének nézni, de isteni volt az a masszázs! Egy jóideig nem recsegtem-ropogtam utána.


Szóval ha valaki tud ilyen masszázst, masszőrt, az engem is érdekelne. :)

nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább masszőr függő, legtöbb tényleg csak simogat. Gyógymasszőr szerintem esélyesebb és mások tapasztalatai alapján érdemes kipróbálni.
nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Egy rendes svéd masszázs az helyrerak.
nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott inkább akkor a masszőrrel lehetett gond. Lehet elméletben akármilyen alapos a masszázs, ha a masszőrnek alapból nem elég energikusak a mozdulatai.
nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőrhöz menj sport masszázsra.

Budapesten Balázs Vikit javaslom a sherlock rehab-nál. Na ő rendesen átgyúr.

nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!