Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan módszer amivel ezt...

Van olyan módszer amivel ezt ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés

Hülyének fogtok tartani.

Van egy nő az életemben ilyen se veled se nélküled az egész.

Én attól tartok, hogy szórakozik velem, hosszú a sztori de ez van. Sajnos oka van, hogy játszon az érzéseimmel és félek beleelni magam.


Arra gondoltam, hogy a testi tüneteit nem tudja befolyásolni.

Magamat megfigyelve ha ő ott áll velem szemben és nincs semmi koktakt mar akkor is 150 a pulzusom, izgulok szexualisan is, szóval vannak tagadhatatlan jelek.


Én arra gondoltam, hogy elé állok és megfogom a nyakát, hogy megnézzem mennyire ver a szíve de nem tudom. Vannak ilyen testi jelek hogy ha tényleg úgy érez irántam ahogy mondja ? Ha igaz amit mondd akkor neki is ilyen vágy és kémia és talan szerelem vagyok csak egyikünk sem mer belevágni a másikkal mert annyi más körülmény van. De közben folyton egymáson.


2023. nov. 5. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök hülyeség, amit írsz!

A legtöbb nö nincs szexuálisan izgatott állapotban egy beszélgetés során még akkor sem, ha szerelmes a másikba.

Emellett ha elekzded megfogni a nyakát, eléggé fojtogatás jellege lesz.

2023. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Az arcát figyeld, a pirulás, a hangjának a változása, a tekintete elárulja.
2023. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.:

Sokszor nyúlunk egymáshoz érzékien. Nem fojtogatni akarom . Csak finoman a pulzusát.


2.:

Egyszer már eljátszotta ezt, akkor mondtam neki hogy a szeme nem hazudik. Azt válaszolta, hogy ,, nehéz volt csillogtatni "


Pl volt olyan most, hogy beleturtam a hajába és majdnem megcsokolt. Vagy olyan, hogy a kezét elkertem és belefűztem ahogy a szerelmesek és sóhajtott egyet kitagult a szeme. Ilyenekre gondolok.

2023. nov. 5. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor csókolgasd a füle tövét 15mp-ig és számold a pulzusát. Habár, ha addig nem lök el, akkor eléggé biztos, hogy jó vagy nála.
2023. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!