Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy háttérhatalom van,...

Ha egy háttérhatalom van, akkor mire fel volt a vakcina verseny?

Figyelt kérdés

Most a konteós emberektől kérdem, mit mondanak, mert a kérdés felvetődött az agyamban.

Ha egy titkos-világhatalom van, Alaszkától-Újzélandig, akkor mire fel volt ez a nagy vakcina harc, hogy nem jó az orosz vagy kínai, de még az angol sem, csakis a pfizer a nyerő.


Nem mindegy nekik, hogy milyen vakcinát kapsz, csak kapjad?

Ha, mindegyik vakcina ugyan olyan gonosz, és amúgy is minden száll náluk fút össze, akkor meg nem mindegy? Minek volt ez a nagy vakcina licit?



nov. 8. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Megmondom mit mondanak majd: ez a szemfényvesztés, megtévesztés.
nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez volt az átverés része, hogy a vakcinák különböznek.
nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Eleinte óvtak a keveréstől, utána már lehetett keverni keresztül-kasul.
nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Fú, nem unjàtok még ezt a oltás mizéria témakört?
nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd jön az emlékeztető egy új pandémia kapcsán!
nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A háttérhatalom sem egységes. Putin pl nem igazán táncol úgy ahogy a Rotschild féle banda szeretné... Ez csak így nagyon röviden.


Miért nem inkább arról írsz ki kérdést, hogy hogyan lehet hogy éveken át a virológusok ellenjavallották a maszkviselést egy vírusos járvány esetén (még a covid kitörésének az elején is!) aztán egyszer csak ripsz-ropsz az ellentétét kezdték fújni? Ilyen tudósokat, szakembereket hogy lehet komolyan venni? Ez nem érdekel téged?

nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt már senkit se lehet komolyan venni, csak Jézus Krisztust, meg az Urat, aki nemsokára lesújt! ⚡
nov. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért,hogy a hozzád hasonlók bevegyék az egész covid mesét,így hihetőbb volt,hogy jajjdejót akar nekünk az elit.És sokan el is hitték a mesét és rohantak a méregért,úgy rohantak érte,mint a kisgyerek a nyalókáért.Nem csoda,mert a tömeg nagy része képtelen a kritikus gondolkodásra és a nagy tesótól,a kormánytól várja a megoldást.A mai napig megy a buta tömeg szavazni is,pedig az is csak színház az ostoba embereknek.A világ az "oszd meg és uralkodj" elv alapján működik.
nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is mentem szavazni hogy rajta legyek a listán! XDDDD

És első szavazó voltam, én nyitottam a szavazást, ezt kapd ki!

nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9,ennyi eszed van.Hihi.
nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!