Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 38 éves, "figyelmetlen"...

38 éves, "figyelmetlen" dolgozó-embert meg lehet javítani? Hogyan?

Figyelt kérdés

visszatérő probléma, hogy jól dolgozok, viszont figyelmetlen, pontatlan. Nagyon sokszor ha van egy probléma, görcsölök rajta, "nem áll össze nem áll össze nem áll össze" majd valaki jön, 5 másodperc alatt kibogozza, és "ó én hülye, hogy nem érthettem?"

Nem vagyok diagnosztizált ADHD-s, tudom ezek a net-es tesztek nem érnek semmit, de azért ilyet kitöltöttem, és "valószínűleg nem vagyok az".


Nade hogy lehet változtatni az ilyen "figyelmességi" problémákon?


nov. 10. 10:07
 1/3 Katona Dius ***** válasza:
Saját tapasztalat. Nem kell rágörcsölni. Próbálj meg ilyenkor lehiggadni és újra átnézni a problémát.
nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem írd össze mibe vagy rossz, mibe jó mibe és hogyan tudsz fejlődni

Nem kell ide az AdHd.

Különben is akár az is lehetsz,tudsz fejlődni ha akarsz

nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koncentrációs gyakorlatokkal. Kinézel egy tárgyat vagy egy pontot és meghatározott ideig (mondjuk 30 perc) csak ezt figyeled. Naponta, rendszeresen ismétled a gyakorlatot. Lehet hosszabbítani az időt, ha már jól megy.
nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!