Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül eltörtem a higanyos...

Véletlenül eltörtem a higanyos lázmérőt. Ugye nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogy mikor kifolyt, nem kis golyók lettek belőle, hanem ilyen tüskés felálló valamik. Nedves törlővel igyekeztem felszedni, de még a tapéta és az ágynemű is olyan lett. A huzatokat lehúztam és mosógépbe dobtam. A tapétáról sajnos nem jön le, pedig az pont a fejemnél van ha lefekszek. A földet folyamatosan törölgetem a nedves kendővel, de még mindig sötét szürke a kendő. Már nem is tudom mennyit használtam el. Kicsit fel is porszívóztam. Az ablakot is kinyitottam.

nov. 12. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Most nézem, hogy nekem is ilyenem volt

nov. 12. 12:42
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Lesz bajod ha anyád megtudja és lekever egy taslit.🤣
nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Higanymentes - azaz Galliumot, Indiumot és Ónt (Ga - In - Sn) tartalmaz. Ezen anyagok kiszabadulása esetén nem káros az egészségre.
nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dili 🤣
nov. 12. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kén port kell a kifolyt higanyra szórni. Kén port pedig a gyógyszertàrban tudsz venni.
nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!